Pěnové puzzle Hop-Scotch Lee Chyun 12 dílů čtverců s čísly 32*32*1,4 cm a 4 pěnové puky v tašce

Popis produktu

Podlahové pěnové puzzle Hop-Scotch tvoří 12 barevných čtverců s čísly od 0 po 10 a 4 barevné puky. Balení pěnové puzzle obsahuje celkem 16 dílků. Rozměr jednoho čtverce je 32*32 cm a tloušťka 1,4 cm. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti i dospělé. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci.

Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost, manuální zručnost dětí, pohybové dovednosti. Děti si pěstují smysl pro detail a koncentraci. Hrou s těmito puzzle pro nejmenší děti si dětičky trénují jemnou motoriku. S pěnovým puzzle Hop-Scotch si děti mohou zahrát oblíbenou hru "školka", při které děti postupně házejí barevné puky na jednotlivá čísla a skáčou na jedné noze, zvednou puk a vracejí se zpět. Tímto způsobem pokračují až po číslo 10.

Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit do průsvitné tašky ze zipem, takže se snadno skladují. Puzzle se dají použít i jako podložka na sezení na zemi. Pěnové puzzle jsou odolné vůči vodě a snadno se čistí. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 3 let. Lee Chyun se specializuje zejména na výrobu pěnových puzzle. V nabídce firmy Lee Chyun je množství barevných příjemných pěnových puzzle pro děti.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodTaiwan
Rozměry produktu32*32*1,4 cm
Dílky puzzle16
NoteNon-toxic. Formamide free.
Barvapepestrobarevná
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...