Pěnové puzzle Dino Lee 54 dílů 60*90*1,2 cm

Popis produktu

Lee pěnové puzzle Dino je pěkná hračka vhodná pro děti od 3 let. Motiv dinosaurů je mezi dětmi velmi oblíbený, proto při výběru dárku pro milovníky ohromného světa dinosaurů je toto ideální volba. Má rozměry 60*90 cm, je hrubé 1,4 cm, vytváří tedy pohodlnou měkkou podložku na hraní pro děti. Dětské puzzle54 dílků s velkými rozměry, aby s ním mohly nejmenší děti snadno manipulovat a cvičit si jemnou motoriku a manuální dovednosti.

Skládačka pro děti vytváří díky velkým rozměrům zároveň kobereček, který může být pěkným doplňkem v dětském pokoji každého chlapečka či děvčátka. Děti mohou zkoumat a objevovat barvy a různé tvary na skládačce. Puzzle přichází v praktické tašce na zip, takže skladování je velmi nenáročné. Hraní si s puzzle má význam nejen z fyzického, ale i mentálního hlediska. Děti si prostřednictvím kousků skládačky rozvíjejí pohybové dovednosti a jemnou motoriku, když hledají a zkoumají, jak do sebe jednotlivé dílky zapadají.

Dále mohou děti poznávat barvy a tvary, učit se o světě dinosaurů, také se posiluje logické a prostorové myšlení. Lee je výrobce hraček pro nejmenší, které nabízejí kvalitu za rozumnou cenu. Hračky jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných materiálů. Pěnová skládačka je tedy vynikajícím dárkem pro všechny zvídavé děti, které mají rády měkké pestrobarevné hračky poskytující mnoho možností na zábavu. Dětské pěnové puzzle se snadno čistí i skladují, jsou hebké k pokožce dětí, jsou ohebné a trvanlivé.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodTaiwan
Rozměry produktu60*90*1,2 cm
Balení v kartonu A/NAno
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.