Pěnové puzzle Zvířátka z farmy 2 Lee 16 dílů 15*15*1,2 cm

Popis produktu

Pěnové puzzle pro děti s motivem Zvířátka z farmy 2. Motivem těchto puzzle jsou pěnové puzzle ve tvaru čtverců, v různých barvách. V čtvercích jsou různá barevná zvířátka, která se z nich dají vyjmout ven. Balení pěnové puzzle obsahuje 10 dílků. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti i dospělé. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci.

Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit do průsvitné tašky ze zipem, takže se snadno skladují. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Hrou s těmito puzzle pro nejmenší děti si dětičky trénují jemnou motoriku. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 3 let. Velikost dílků puzzle je 15*15 cm, tloušťka je 1,4 cm – takže je těžké je ztratit.

Dítě si s nimi může hrát ve vaničce během koupání – mokré pěnové puzzle drží dobře na dlaždicích. Také se dají použít jako podložka na sezení na zemi. Pěnové puzzle jsou odolné vůči vodě a snadno se čistí. Lee Chyun se specializuje zejména na výrobu pěnových puzzle. V nabídce firmy Lee Chyun je množství barevných příjemných pěnových puzzle pro děti.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodTaiwan
Rozměry produktu10 ks 15x15x1,2 cm
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.