Pěnové puzzle City Map – Mapa města Lee 81 dílů 92*92*1,4 cm od 0 měsíců

Popis produktu

Lee dětské pěnové puzzle City Map - Mapa města skládá z 81 kusů puzzle. Po poskládání obrázek vytváří hezký motiv křižovatek s obchody ve velmi pěkných barvách. Tyto krásné puzzle s motivem města jsou vhodné pro nejmenší děti již od 3 let. Dětské pěnové puzzle jsou měkké, bezpečné a dostatečně velké. Jejich rozměry jsou 92*92 cm a mají tloušťku 1,4 cm, což zaručuje, že zůstanou pohromadě a dětem se neztratí.

Po poskládání se na nich dítě může hrávat s autíčky, nebo je použít při hrách, jako podložku na sezení na zemi. Po složení se uloží do praktické průsvitné tašky ze zipem, takže se snadno skladují, a nezabírají v domácnosti hodně místa. Pěnový materiál je jemný a příjemný na dotek. Celý obrázek je proveden ve veselých barvách. Dětské pěnové puzzle jsou odolné vůči vodě a snadno se čistí.

Dítě si skládáním procvičuje vnímavost a logické myšlení. Pěnové puzzle jsou vhodné pro děti od 3 let. Rozměry produktu jsou 92*92*1,4 cm. Dětské pěnové puzzle jsou vyrobeny v Tchaj-wanu a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou pro děti zdravotně nezávadné. Společnost Lee je dlouholetým výrobcem dětských pěnových puzzle s různým provedením, které vhodně rozvíjí dětskou fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 0 měsíců
PůvodTaiwan
Rozměry produktu92*92*1,4 cm
Balení v kartonu A/NAno
NoteNon-toxic. Formamide free.
Barvapepestrobarevná
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné