Pěnové puzzle Animals – Zvířátka Lee 16 dílů 15*15*1,2 cm

Popis produktu

Pěnové puzzle pro děti s motivem Animals - Zvířátka. Motiv těchto puzzle jsou pěnové puzzle ve tvaru čtverců, v různých barvách. V čtvercích jsou různé barevné zvířátka, které se z nich dají vybírat ven. Balení pěnové puzzle obsahuje 16 dílků. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti i dospělé.

Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit do průsvitné tašky ze zipem, takže se snadno skladují. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Hrou s těmito puzzle pro nejmenší děti si dětičky trénují jemnou motoriku. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 3 let.

Velikost dílků puzzle je 15*15 cm, tloušťka je 1,2 cm - takže je těžké je ztratit. Dítě se s nimi může hrát ve vaničce během koupání - mokré pěnové puzzle drží dobře na dlaždicích. Také se dají použít jako podložka na sezení na zemi. Pěnové puzzle jsou odolné vůči vodě a snadno se čistí. Lee Chyun se specializuje zejména na výrobu pěnových puzzle. V nabídce firmy Lee Chyun je množství barevných příjemných pěnových puzzle pro děti.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodTaiwan
Rozměry produktu15*15*1,2 cm
Dílky puzzle16
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...