Pěnová deska na plavání Body board LOL Mondo 84 cm

Popis produktu

Dětská deska na plavání Body board od italského výrobce Mondo je určena pro všechny děti a zejména holčičky od 3 let. Má pěkné růžové provedení s motivem animovaných panenek L.O.L. Plovací deska pro děti má délku 84 cm, je vyrobena z kvalitní odolné pěny, která velmi dobře nadnáší. Dá se využít v létě u jezera či v moři nebo v zimě na plovárně, zkrátka u každé vody. Dítě drží plaveckou desku z obou stran rukama a kope nohama, čímž se pohání vpřed. Každé dítěte si pobyt ve vodě s deskou na plavání s radostí užije.

Dětská deska na plavání Body board od italského výrobce Mondo je určena pro všechny děti a zejména dívky od 3 let. Má pěkné růžové provedení s motivem animovaných panenek L.O.L. Plovací deska pro děti má délku 84 cm, je vyrobena z kvalitní odolné pěny, která velmi dobře nadnáší. Dá se využít v létě u jezera či v moři nebo v zimě na plovárně, zkrátka při každé vodě. Dítě drží plaveckou desku z obou stran ručkami a kope nohama, čímž se pohání vpřed. Každé dítěte si pobyt ve vodě s deskou na plavání s radostí užije.

Dětská deska na plavání od italského výrobce slouží pro nácvik různých plaveckých technik, na posilování nohou, ale také na dovádění a hraní si. Plavecké desky patří mezi oblíbené univerzální plavecké pomůcky, které dokáží využít začínající, ale i zkušenější plavci. Italská společnost Mondo se zabývá výrobou kvalitních dětských produktů z pěny, gumy a PVC a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii dětské desky na plavání. Mondo při výrobě dodržuje všechna přísná bezpečnostní kritéria stanovená Evropskou unií.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodItaly
Celková délka84 cm
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...