Pelíšek pro kočičku Cat and Bed Écoiffier s plyšovou kočkou a 9 doplňků od 18 měsíců

Popis produktu

Pelíšek pro kočičku Cat and Bed Écoiffier představuje nádherný dárek pro všechny děti od 18 měsíců, které rády pečují o zvířátka. V kvalitní sadě doplňků se nachází plyšová kočička, pelíšek, konzerva, láhev, miska s granulemi a kartáč na srst. Sada péče o zvířátka je jako stvořená pro děti, které touží po vlastním zvířátku a takovýmto způsobem se mohou starat o vlastní plyšovou kočičku s modrýma očima.

Kvalitní doplňky jsou zhotoveny z prvotřídního plastu, všechny hrany jsou zaoblené, a proto jsou bezpečné pro hru dětí. Děti si vyzkouší péči o kočičku, krmí ji, češou a večer ji ukládají do pelíšku, usínají spolu s ní. Při hře s kočičkou si rozvíjejí svoji kreativitu a fantazii. Naučí se pomáhat zvířátkům, zajímat se o své okolí. Zlepšují si jemnou motoriku, logické myšlení a naučí se rychleji rozhodovat v důležitých situacích.

Francouzský Écoiffier už dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se francouzský výrobce výrazně odlišuje originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu27*15*8 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,42 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.