Pekárna s koláči Baguette&Croissant Bakery Smoby s elektronickou pokladnou hodinami a 26 doplňků

Popis produktu

Dětská pekárna Baquette&Croissant od francouzského výrobce Smoby je nadčasová hračka v jemných odstínech béžové a žluté, která je vhodná pro chlapce i dívky od 3 let. Pekárna pro děti je replikou skutečné pekárny a nabízí množství herních příležitostí. Zabudovaná elektronická pokladna s otevíratelnou kasou s mincemi zabaví malé pekaře a zákazníci mohou zaplatit i platební kartou. Šikovní prodavači si za pomoci skutečné kalkulačky s displejem přesně vypočítají, jakou hotovost by měli přijmout. Cenu nákupu si zákazník může zkontrolovat na nákupní kartičce, která slouží jako pokladní blok, který vychází po zaplacení z platebního terminálu. Obchůdek s pekařskými výrobky je dále vybaven i šikovným mikrofonem.

Pekárna je vybavena praktickými hodinami, které jsou umístěny ve vrchní části a vedle hodin je oznámení otevřeno nebo zavřeno (v angličtině a francouzštině), který dítě mění podle otevíracích hodin. Obchůdek nabízí dětem celkem 26 skvělých doplňků a mezi nimi najdou různé bagety, sladké koláčky, muffiny a croissanty. Celý sortiment si pekaři mohou vystavit a uložit na poličky, na kterých je uvedena i cena zboží. Součástí obchodu jsou i pěkné nápisy a také otevírací hodiny. Elektronická pekárna funguje na baterie typu 1 x LR54, které jsou součástí balení.

Pekárna s koláči pro děti je zábavná realistická hračka, která přispívá k rozvoji dětí. Manipulací s drobnými doplňky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální hračka pro děti, které rády vymýšlejí různé příběhy a hrají si na dospělé. Pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do každého dětského pokoje. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Prostřednictvím předmětů, které každodenně používají dospělí, se přibližují k tomuto světu, ke světu dospělých.

Smoby je špičkový francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a prvotřídních produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu49*39*90 cm
Celková výška90 cm
Rozměry balení50*18*66 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,7 kg
NoteBattery: 1 x LR54/AG10 1.5V included
Barvabéžová
Set produktůNe
gift SS2024ECO978 Jahody so šľahačkou,ECO930 Potraviny v sieťke,ECO934 Zelenina a ovocie v sieťke,ECO933 Konzervy a balené potraviny
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.