Pejsek s obojkem Puppy Set with Leash & Bond Corolle pro 36 cm panenku od 4 let

Popis produktu

Představujeme vám nejrozkošnějšího člena Corolle rodiny! Každá panenka Corolle se nyní může stát hrdou majitelkou krásného hnědého pejska, kterého může brát s sebou opravdu kdekoliv. Plyšový hnědý pes s obojkem má i svou kostičku a pro panenku Corolle bude skvělým společníkem. Pejsek Puppy Set with Leash & Bond je vysoký 14 cm a je určen pro panenku Ma Corolle s velikostí 36 cm. Pejskovi kromě kosti nechybí ani vodítko, které perfektně padne panence do ruky a zaručí, že pejsek se na procházce nikdy neztratí. Díky rafinovanému patentu suchého zipu může pejsek držet svou kost v tlamičce, což pouze umocňuje krásnou hru s panenkou a její domácím mazlíčkem.

Jedinečný pejsek pro panenku Ma Corolle bude úžasným zpestřením hry s panenkou. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti mimo jiné poznávají vlastní emoce a přebírají odpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček. Pejska Corolle perte ručně při maximálně 40°C pouze s použitím jemného tekutého mýdla.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení.

Vlastnosti

  • pejsek pro panenku Ma Corolle
  • s kostí a vodítkem
  • pro panenku s velikostí 36 cm
  • od 4 let
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 4 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry balení9*18*22 cm
Hmotnost0,07 kg
Barvabéžová
Vhodné pro panenku36 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.