Pečovatelský stolek pro panenku Nursery Écoiffier 13 doplňků s vaničkou od 18 měsíců

Popis produktu

Pečovatelský stolek pro panenku z kolekce Nursery od francouzského výrobce Écoiffier představuje perfektní dárek pro všechny děti a zejména holčičky od 18 měsíců. Nádherný design v barevné kombinaci modré, oranžové a bílé okouzlí malé maminky na první pohled. Pečovatelský stolek disponuje přebalovacím pultíkem s kolotočem, jídelní částí se sedadlem, váhou a malým umyvadlem. Přebalovací pult je otevíratelný, uvnitř se nachází úložný prostor pro příslušenství a doplňky. Součástí stolku je také praktická vanička, ve které si dívky vykoupou svou oblíbenou panenku.

Skvělá sada doplňků přinese dětem realistické zážitky při péči o panenku. Těšit se mohou na láhev na krmení, lžičku, vidličku, dávkovač mýdla, hřeben a teploměr. Dětský stolek je vyhotoven z kvalitních plastových materiálů, odolných a zároveň jemných na dotek. Zahrají si s ním holčičky, které věnují svým panenkám hodně pozornosti, krmí je a starají se o ně. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností, získávají pocit zodpovědnosti a přibližují se světu dospělých. Rozměry stolku jsou 55*51*53 cm, přičemž celková výška je 53 cm. Panenka není součástí balení.

Francouzský výrobce Écoiffier přináší dětem kvalitní plastové hračky již několik desetiletí. Kolekce hraček Vert Azur je šetrná k životnímu prostředí, jsou dodávány ve 100% recyklovaných kartonových obalech a jsou bezpečné pro hru dětí, neobsahují škodlivé látky. Hračky jsou vyráběny ve francouzském městě Oyonnax, splňují nejvyšší evropská kritéria, jsou vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu55*51*53 cm
Rozměry balení80*60*47 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,85 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.