Pečovatelský koutek pro kočičku Cat Care and Grooming Écoiffier s pelíškem a 9 kosmetickými doplňky od 18 měs.

Popis produktu

Pečovatelský koutek pro kočičku Cat Care představuje vynikající hračku pro všechny děti od 18 měsíců, které rády pečují o zvířátka. Potěší se bohaté sadě doplňků, mezi kterými se nachází fén, tekuté mýdlo, lahvička, nůžky, hřebínek, kartáč, miska s granulemi, konzerva, pelíšek, sprchová hlavice, konzerva a také šedá kočička z plyše. Pečovatelský koutek v modrém provedení na pevných podstavcích nabídne dětem praktický pult, na kterém se postarají o kočičku a dopřejí jí kosmetickou péči. Pultík je vybaven přihrádkami pro jednotlivé doplňky, takže děti budou mít realističtější zážitky při péči o svého čtyřnohého miláčka.

Pečovatelský koutek lze snadno přenášet a umístit tam, kde je nejvíce zapotřebí. Je vyroben z kvalitního plastu se zaoblenými hranami, aby si děti hrály v bezpečí. Děti si zahrají na povolání pečovatelů zvířátek, přičemž se přibližují světu dospělých, učí se zodpovědnosti, rozvíjejí si svou kreativitu a fantazii. Naučí se pomáhat zvířátkům, zajímat se o své okolí. Zlepšují si jemnou motoriku, logické myšlení a naučí se rychleji rozhodovat v důležitých situacích.

Francouzský Écoiffier už dlouhá léta přináší dětem kvalitné hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se francouzský výrobce výrazně odlišuje originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu40*29*35 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,5 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.