Pečovatelské centrum Baby Nurse Smoby pro panenku s 13 doplňky

Popis produktu

Smoby dětský domeček pro panenku nebo pečovatelské centrum Baby Nurse je krásná a jedinečná hračka, která umožňuje dětem hrát se na množství způsobů. Jsou to tři pokoje pro panenku a to koupelna se sprchou a příslušenstvím na noční koupání, kuchyňka a ložnice pro panenku. Po přikrytí vaničky slouží koupelna jako přebalovací pult. Další křídlo domu pro panenky je krásná ložnice ve které je kolébka s přikrývkou. Panenka spinká ve vajíčku a visí na držácích, takže ji může dítě houpat aby usnula. Kolébka se dá používat i na běžné nošení panenky. V ložnici se nachází i noční lampa a hodinky s mechanickými ručičkami. Vedle kolébky je místo na odkládání šátků pro panenku s dvěma rozkošnými malými věšáky. Třetí část domečku pro panenky je jídelní pult se židlí, který slouží i jako kuchyňka.

Dítě má k dispozici umyvadlo a ke kuchyňce patří i 13 jedinečných doplňků jako hrnec s pokličkou, talířek se lžičkou a láhev na mléko či čaj pro panenku. V dolní části je množství úložného prostoru na doplňky. Domeček pro panenky má jedinečné barevné provedení v krásné bílé a růžové barevné kombinaci s jemnou svěží zelenou barvou. Je to úžasná hračka pro všechny dívky od 3 let, které milují hru s panenkami. Pro tento domek je vhodná panenka s rozměry 42 cm. Výhodou domečku pro panenky je jeho nenáročnost na prostor. Jednoduchým způsobem se jednotlivé strany domku poskládají dohromady. Díky kolečkům si ho může dítě vzít kamkoliv sebou nebo uložit na místo, kde nezabírá mnoho prostoru. Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jako i funkčností.

Tato hračka je kvalitní evropský výrobek, který splňuje nejpřísnější normy kvality a odolnosti. Holčičky se s touto hračkou vědí velmi dlouho hrát. Rozložený domek má průměr 135 cm. Poskládaný dětský domeček pro panenky na nejmenší části má rozměry 66 cm výška, 52 cm šířka, 69 cm délka. Potěšte své dítě touto hračkou. Péče o panenku je součást hry s panenkou, kdy děti napodobují své rodiče. Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Děti rádi předstírají že jejich panenka je opravdová. Krmí ji, koupi, přebalovat, uspávají. Na vlastní panence se učí jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i ​​sami na sobě. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností.

Vlastnosti

 • multifunkční hračka pro holčičku
 • vhodná od 3 let
 • spojení koupelny, kuchyňky, ložnice a přebalovacího pultu
 • kolébka i jako nosítko
 • noční lampa s hodinkami
 • umyvadlo, věšáky na oblečení panenky
 • 13 doplňků na péči o panenku
 • něžné růžové provedení
 • snadné přesouvání díky kolečkům
 • pro panenku s velikostí 42 cm
 • hlavně pro dívky
 • kvalitní francouzský výrobek
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*80*80 cm
Celková výška69 cm
Rozměry balení76*22*63 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost7,52 kg
Barvarůžová
Vhodné pro panenku42 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...