Pečovatelské centrum Baby Care Center Smoby elektronické s 24 doplňky se zvukem a světlem

Popis produktu

Pečovatelské centrum Baby Care Center od francouzského výrobce Smoby potěší všechny děti od 3 let, které si rády hrají hry na povolání. V originálním pečovatelském centru budou děti poskytovat lékařskou péči a provádět zdravotní kontroly pro své oblíbené panenky. K dispozici budou mít soupravu 24 doplňků, mezi nimiž jsou pomůcky pro plnohodnotné vyšetření. Děti mezi nimi najdou lékařské brýle, lékařské štítky, elektronický tablet se zvukem a světlem, brožuru se zdravotními záznamy, měřítko, reflexní kladívko, stetoskop, teploměr, otoskop, sirup, lžíce, krém, náplasti, stříkačku a další skvělé doplňky. S touto fantastickou hračkou získají realistické zážitky při hře na povolání lékařů.

Návštěva u doktora:

  • s elektronickým tabletem se zvukem a světlem děti zjistí, co malý pacient potřebuje
  • pomocí stetoskopu si poslechnou srdeční rytmus panenky a s otoskopem vyšetří a zkontrolují ouška
  • s posuvným měřítkem mohou na vyšetřovacím pultu zjistit výšku panenky
  • praktický teploměr změří teplotu malého pacienta
  • zrak dítěte a srdeční puls se zkontroluje pomocí otočné tabulky
  • na pružinové dětské váze se zobrazí váha panenky
  • reflexním kladívkem se zjistí motorické funkce panenky
  • s injekční stříkačkou panenku očkují
  • v případě potřeby ošetří lékař ránu lepicí náplastí
  • všechny lékařské úkony si dítě poznamená do záznamů se samolepicími symboly

Pečovatelský pult v jemných pastelových barvách působí velmi realisticky a nadčasově. Je vyhotoven z pevných a odolných plastů se zaoblenými hranami, je sametový na dotek. Kromě pracovní plochy pro vážení panenky a vyšetřování, disponuje také množstvím úložného prostoru na doplňky. V jeho spodní části se nachází polička, kam si děti pokládají doplňky pro péči o dítě, ve vrchní části si pokládají lékařské pomůcky a přístroje. Špičkový pečovatelský pult poskytne dětem zábavu na dlouhá léta. Hrou na doktory se přibližují světu dospělých, nabírají pocit zodpovědnosti. Učí se, jak se používají lékařské pomůcky, zlepšují si logické myšlení a jemnou motoriku. Rozměry produktu jsou 52*41*67 cm, baterie nejsou součástí balení. Pečovatelské centrum je vhodné pro panenku do výšky 38 cm (není součástí balení).

Smoby již dlouhá léta přináší dětem nejkvalitnější hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a nadčasového vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu52*41*67 cm
Celková výška67 cm
Rozměry balení42*20*60 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
NoteBatteries not included
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.