Patrová postel Baby Nurse Zlatá edice Smoby pro dvě panenky od 24 měsíců

Popis produktu

Patrová postel pro dvě panenky Baby Nurse Smoby pro 2 panenky od francouzského výrobce Smoby je kvalitní plastový výrobek, vhodný pro panenky velké od 32 do 42 cm. Patrová postýlka pro dětské panenky má krásné barvy v kombinaci světle růžové a tmavě růžové doplněné šedou. Postýlky pro panenky jsou zdobeny barevnými hvězdičkami a motýlky a nápisem Baby Nurse. Přikrývky pro panenky jsou z kvalitní tkaniny s pěknými vzory, které ladí s designem postýlek a vytvářejí spolu dokonalý dojem. Přikrývka pro panenku je bílé barvy s barevným potiskem, která ladí s dekorací na postýlkách. Je to skvělá hračka, která slouží jako doplněk k panence. Vyrobena je z pevných a odolných plastových materiálů, které jsou zároveň jemné a sametové na dotek.

Hračka je vhodná pro dítě, které si chce hrát se dvěma panenkami najednou nebo pro sestřičky dvojčata. Patrová postýlka pro dvě panenky se dá rozložit a každá používat samostatně i jako kolébka, ve které kolíbavým pohybem malá maminka uspí své panenky velmi rychle. Patrová postýlka pro panenky je skvělý doplněk pro hru s panenkou, kterým potěšíte zejména holčičky ve věku od 24 měsíců. Postýlka pro dvě panenky má jemné oblé tvary, která se rozhoupe při jemném dotyku, a tak dítě uspává svou oblíbenou panenku. Po stranách postýlek jsou úchyty, na snadné přenášení. Rozměry patrové postýlky pro 2 panenky-dvojčata jsou 28*52*56 cm. Na čištění hračky používejte jen jemně vlhkou houbičku. Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost.

Dívky si hrají na maminku. Děti rády předstírají, že jejich panenka je opravdová. Na vlastní panence se učí, jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i ​​na sobě. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Prostřednictvím držení, krmení, uspávání a hry s dětskou panenkou, děti napodobují dospělé, a učí se, jak dávat lásku ostatním. Určitě si získá srdce každé malé princezny. Hra s panenkou patří mezi nejoblíbenější dětské hry. Děti se rády starají o svou panenku a je to úžasný způsob, jak připravit dítě na příchod sourozence.

Francouzská společnost Smoby má dlouholetou tradici ve výrobě dětských hraček. Je lídrem na trhu, a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality. Je to krásná a jedinečná hračka svého druhu, která zaručí vaší malé princezně dlouhé hodiny strávené hrou se svou oblíbenou panenkou. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Hračky Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu28*52*56 cm
Celková výška56 cm
Rozměry balení58*10*58 cxm
Celková délka52 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,75 kg
Barvarůžová
Vhodné pro panenku32-42 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...