Parní vařič a mixér Beaba Babycook® Duo Plus Dark Grey dvojitý

Popis produktu

Dvojitý parní vařič a mixér Beaba Babycook® Duo Plus v elegantní tmavě šedé barvě je revoluční pomocník do domácnosti s malými dětmi. Parní vařič a mixér v jednom vám díky dvěma nádobám umožní rychle a jednoduše připravit hlavní jídlo a přílohu nebo velké množství stejné kaše. Používání dvojitého parního vařiče a mixéru Beaba je velmi jednoduché, rychlé a ušetří vám množství času i energie. Parní vařič a mixér Babycook® Duo Plus ocení zejména rodiny s dvojčaty nebo více dětmi v různém věku. Dvojitý parní vařič a mixér Beaba je vhodný i na přípravu jídla pro starší děti, které již mají zoubky. V jedné nádobě pro ně připravíte přílohu a v té druhé zase zeleninu či maso. Díky schopnosti připravit příkrmy na páře si každá porce jídla zachovává důležité vitamíny a minerály, zelenina a ovoce neztrácí svou barvu.

Jednoduchá příprava

Tento ikonický kuchyňský robot 4v1 dokáže jídlo uvařit na páře, rozmixovat, rozmrazit a ohřát. Revoluční parní vařič a mixér Beaba Babycook® Duo Plus v moderní tmavě šedé barvě vám usnadní přípravu jídel pro vaše děti, a to ve velkém množství. Díky dvěma nádobám má parní vařič Beaba celkový objem 2200 ml a umožní vám připravit opravdu velké porce pro vaše děti. Celé balení parního vařiče Beaba obsahuje dvě nádoby, každou o objemu 1100 ml, kvalitní nože s cyklonovým efektem, jednoduchý systém uzavírání "easy clip", jeden knoflík pro ovládání celého mixéru, otáčivé kolečko pro přepínání funkcí, malou vařečku a víčko filtru. Parní vařič a mixér Beaba Babycook® Duo Plus se velmi snadno čistí a je rychle připraven pro další použití. Práci s ním bez problémů zvládne i tatínek, starší sourozenci, prarodiče či chůva.

Prestižní francouzská značka Beaba již od roku 1989 přináší do domácností s malými dětmi revoluční pomůcky od vařičů, přes jídelní židle až po sluneční brýle pro děti. Designéři značky Beaba si dávají záležet na tom, aby byly jejich produkty nejvyšší kvality. Všechny produkty péče o děti jsou inovativní a zároveň jednoduché na použití. Francouzský výrobce Beaba získal od počátku své působnosti množství ocenění od odborných porot, ale také od spokojených rodičů a stejný pocit přinese i do vaší domácnosti.

Vlastnosti

  • jednoduchá a rychlá příprava jídla
  • dvě nádoby o objemu 2200 ml
  • vhodný pro děti od 0 měsíců
  • příprava velkých porcí najednou
  • vaření na páře a rychlé mixování
  • na přípravu kaší pro nejmenší děti
  • atraktivní a moderní francouzský design
  • prvotřídní francouzská kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu38*18*24 cm
Celková výška24 cm
Rozměry balení42*20*25 cm
ElektronickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,75 kg
Objem L1100 ml + 1100 ml
NoteBPA free
Barvašedá
Set produktůNe
gift SS2024ECO3249 Zvieratká z farmy
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.