Parní vařič a mixér Beaba Babycook® Neo Grey White šedo-stříbrný od 0 měsíců

Popis produktu

Parní vařič a mixér Beaba Babycook® Neo Grey White není ani zdaleka obyčejným parním vařičem, je lepší. Představuje novou generaci parních vařičů s nádobami z nerezové oceli, v nichž dětem připravíte vydatné a zdravé kaše od výmyslu světa. V tomto parním vařiči a mixéru Babycook® Neo se snoubí prvotřídní francouzská kvalita s atraktivním designem, díky čemuž se tento kuchyňský robot 4v1 okamžitě stane stylovým doplňkem každé kuchyně. Parní vařič a mixér Beaba Babycook® Neo převeden v šedo-stříbrné barvě umí však i něco jiného, ​​než jen dobře vypadat. Kašičky uvařené v Beaba Babycook® Neo jsou vhodné na přikrmování dětí od prvních měsíců po narození. Používání parního vařiče a mixéru Beaba je velmi jednoduché, rychlé a ušetří vám spoustu času, který můžete věnovat vašim dětem. Jídlo je ve vařiči Beaba Babycook® Neo připravované na páře a neztrácí tak vitamíny a výživné látky důležité pro správný růst vašeho miminka. O perfektní přípravu jídla se postarají nejen vysoce kvalitní nože z nerezavějící oceli, ale také nádoba z vysoce kvalitního skla.

Jednoduchá příprava

Beaba Babycook® Neo vám ušetří spoustu času při přípravě čerstvého jídla. Tento domácí robot 4v1 dokáže během pár minut jídlo nejen uvařit, ale i rozmixovat, rozmrazit a také ohřát. Celá příprava a samotné paření a mixování vám s touto revoluční pomůckou nové generace nezabere více než 15 minut. Do nádoby na napařování stačí dát ovoce a zeleninu a do vařiče nalít vodu. Potom rodič stiskne knoflík na paření, počká pár minut, vylije přebytečnou vodu a uvařené jídlo stisknutím jednoho knoflíku rychle rozmixuje. Díky velkému objemu nádoby si můžete na jeden jednou připravit více porcí pro vaše děti, které uskladníte do ledničky nebo mrazničky. Celé balení parního vařiče Beaba obsahuje nádobu o objemu 1250 ml, nechybí ani nože z nerezavějící oceli, miska z vysoce kvalitního skla a malý nožík na přípravu. Parní vařič a mixér Beaba Babycook® Neo se velmi snadno čistí a rychle je připraven pro další použití. Práci s ním bez problémů zvládne i tatínek a prarodiče.

O Beaba

Značka Beaba pochází z Francie a již od roku 1989 přináší do domácností s malými dětmi revoluční pomůcky od vařičů až po sluneční brýle pro děti. Designéři značky Beaba si dávají záležet na tom, aby byly jejich produkty nejvyšší kvality. Všechny produkty péče o děti jsou inovativní a zároveň jednoduché na použití. Francouzský výrobce Beaba získal od počátku své působnosti množství ocenění od odborných porot, ale také od spokojených rodičů a stejný pocit přinese i vám a vašim dětem.

Vlastnosti

  • parní vařič a mixér nové generace
  • jednoduchá a rychlá příprava jídla
  • jídlo uvaří, ohřeje, rozmixuje a rozmrazí
  • vhodné pro přípravu kaší pro nejmenší děti
  • vysocekvalitní nerezavějící ocel a sklo
  • atraktivní a moderní francouzský design
  • prvotřídní francouzská kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu27*22*22 cm
Rozměry balení29*24*24 cm
ElektronickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,7 kg
Objem L1250 ml
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.