Parní vařič a mixér Beaba Babycook® Neo Eucalyptus zeleno-stříbrný od 0 měsíců

Popis produktu

Seznamte se s novou generací parních vařičů Beaba Babycook® Neo! Tento revoluční parní vařič a mixér Beaba Babycook® Neo Eucalyptus není ani zdaleka obyčejným parním vařičem, je lepší. Představuje novou generaci parních vařičů, které snižují spotřebu vody a energie až o 50 % a vypouští až o 48 % méně oxidu uhličitého. V tomto parním vařiči a mixéru Babycook® Neo se snoubí prvotřídní francouzská kvalita s atraktivním designem, díky čemuž se tento kuchyňský robot 4v1 okamžitě stane stylovým doplňkem každé kuchyně.

Parní vařič a mixér Beaba Babycook® Neo v moderní zelenošedé eukalyptové barvě umí však i něco jiného, ​​než jen dobře vypadat. Kaše uvařené v Beaba Babycook® Neo jsou vhodné na přikrmování dětí od prvních měsíců po narození. Používání parního vařiče a mixéru Beaba je velmi jednoduché, rychlé a ušetří vám spoustu času, který můžete věnovat vašim dětem. Díky schopnosti připravit příkrmy na páře si každá porce jídla zachovává důležité vitamíny a minerály, zelenina a ovoce neztrácí svou barvu. O perfektní přípravu jídla se postarají nejen prvotřídní nože z nerezavějící oceli, ale také nádoba z vysoce kvalitního skla.

Jednoduchá příprava

Beaba Babycook® Neo vám ušetří spoustu času při přípravě čerstvého jídla. Tento ikonický domácí robot 4v1 dokáže během pár minut jídlo nejen uvařit, ale i rozmixovat, rozmrazit a také ohřát. Celá příprava a samotné paření a mixování vám s touto revoluční pomůckou nové generace nezabere více než 15 minut. Do nádoby na napařování stačí dát ovoce a zeleninu a do vařiče nalít vodu. Potom rodič stiskne knoflík na paření, počká pár minut, vylije přebytečnou vodu a uvařené jídlo stisknutím jednoho jediného knoflíku rychle rozmixuje. Díky velkému objemu nádoby můžete najednou připravit více porcí pro vaše děti, které v dózách uskladníte do ledničky nebo mrazničky. Celé balení parního vařiče Beaba obsahuje nádobu o objemu 1250 ml, nechybí ani nože z nerezavějící oceli a miska z vysoce kvalitního skla. Parní vařič a mixér Beaba Babycook® Neo se velmi snadno čistí a okamžitě je připraven pro další použití. Práci s ním bez problémů zvládne i tatínek a prarodiče.

O Beaba

Prestižní francouzská značka Beaba již od roku 1989 přináší do domácností s malými dětmi revoluční pomůcky od vařičů, přes jídelní židle až po sluneční brýle pro děti. Designéři značky Beaba si dávají záležet na tom, aby byly jejich produkty nejvyšší kvality. Všechny produkty péče o děti jsou inovativní a zároveň jednoduché na použití. Francouzský výrobce Beaba získal od počátku své působnosti množství ocenění od odborných porot, ale také od spokojených rodičů a stejný pocit přinese i do vaší domácnosti.

Vlastnosti

  • parní vařič a mixér nové generace
  • na přípravu kaší pro děti od 0 měsíců
  • nádoba o objemu 1250 ml
  • jídlo uvaří, ohřeje, rozmixuje a rozmrazí
  • nízká spotřeba vody a energie
  • vysocekvalitní nerezavějící ocel a sklo
  • atraktivní a moderní francouzský design
  • prvotřídní francouzská kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu27*22*22 cm
Rozměry balení29*24*24 cm
ElektronickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,7 kg
Objem L1250 ml
Barvatyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.