Panenky pletené zajíčci Baby Threads Cream Bunny Gift Set ThreadBear krémové z jemné měkké bavlny v dárkovém balení od 0 měsíců

Popis produktu

Panenky pletené zajíčci Baby Threads Gift Set spolu tvoří okouzlující soupravu, která je vhodná pro všechna miminka již od narození. Krásné pletené panenky jsou vyrobeny z příjemné měkoučké organické bavlny a za jejich designem stojí přední designéři značky ThreadBear Design. Stanou se nerozlučnými společníky vašeho miminka, které s nimi bude snáze usínat. V nadčasové sadě se nachází panenka krémového zajíčka s růžovou šálou o výšce 22 cm a zajíček na mazlení ve čtvercovém tvaru, ke kterému se děti snadno přitulí, dodává jim pocit bezpečí a jistoty. Sada pletených panenek je ideálním doplňkem do dětské postýlky, vaši nejmenší se s nimi mohou bez obav mazlit a objímat.

Panenky získáte v jemné dárkové krabici, takže je můžete darovat svým blízkým při jakékoli příležitosti. Při výrobě byla použita výhradně prvotřídní bavlna organického původu, která byla pěstována bez použití pesticidů. Panenky spolu barevně a designově ladí, vytvářejí útulnou domácí atmosféru. Textilní panenky jsou důležité pro správný vývoj dětí, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, podněcují rozvoj fantazie a představivosti. Právě v prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotek a na vzbuzení této citlivosti jsou vhodné pletené panenky s tradičním britským designem. Spolu s nimi poznává své okolí, rozeznává nové tvary a barvy, objevují vlastní identitu.

Linie ThreadBear v sobě skrývá nádherné dětské panenky, zástěry, pláště, tašky, textilní knížky a penály, které jsou navrženy ve Velké Británii předními designéry a vyznačují se pravým britským designem, kteří si děti zamilují na první pohled. Produktová linie ThreadBear myslí na budoucnost dětí, vysoce kvalitní ekologické materiály s biorozložitelnou povrchovou vrstvou TPU, které byly použity při výrobě, jsou maximálně bezpečné a splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy EU. Nadčasový vzhled produktů ThreadBear potěší i další generace dětí, vydrží ve vaší rodině dlouhá léta.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu26*26*6 cm
Celková výška26 cm
Rozměry balení26*26*6 cm
ZvukovéAno
Hmotnost125 g
Barvakrémová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.