Set panenky pro miminka K Tendresse Kaloo 6 druhů (6 kusů) s výškou 18 cm od 0 měsíců

Popis produktu

Set panenek pro miminka K Tendresse Kaloo je nádherná sada 6 panenek pro nejmenší dětičky, která je díky vysoké kvalitě vhodná pro děti již od narození. Dětská panenka Tendresse výšku 18 cm a je vyrobena z jemného textilu, který je velmi příjemný na dotek i pro dětské ručičky. Děti v sadě najdou až 6 druhů panenek v krásných šatech, které je potěší na první pohled a výborně se s nimi zabaví. 

Vlastnosti

  • měkké panenky z jemného textilu
  • vhodné už od narození
  • jemné barvy
  • nadčasový design
  • velikost 18 cm
  • praní při 30°
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • originální francouzský design

Kolekce Tendresse je novinka výrobce Kaloo s panenkami na mazlení, které jsou měkké, něžné a přítulné – jednoduše ideální panenky pro všechny děti s potřebou něhy a lásky. Hra s panenkou stimuluje dětskou představivost a kreativitu. Malé děti se se svou oblíbenou panenkou mazlí a větší děti si s panenkou začínají „povídat“ a tak začínají rozvíjet své jazykové schopnosti. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na dětské zkoumání a kousání.

Kaloo je francouzská společnost, která produkuje kvalitní hračky pro nejmenší děti vhodné již od narození. Hračky pro miminka mají jedinečný design a originální provedení, které milují děti i rodiče. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria. Je u nich zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovačů, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu18 cm
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...