Panenky v kostýmu Krokodýl Šnek Dinosaurus MiniKiss Croc Smoby se zvukem polibku s měkkým tělíčkem 3 kusy od 12 měsíců

Popis produktu

Panenky v kostýmech z nadčasové edice MiniKiss Croc Doll od francouzského výrobce Smoby jsou dětské panenky v nádherných kostýmech krokodýla, šneka a dinosaura. Oblíbí si je všechny děti od 12 měsíců, které budou nadšené originálními barevnými kostýmy. Každá panenka má v sobě zabudovaný elektronický modul, díky kterému po zmáčknutí bříška vydávají zvuk polibku. Díky této funkci, krásné vypracovaným detailům a měkkému tělíčku se stanou nerozlučnými společníky každého dítěte. Jsou jako stvořené na objímání, tulení se a děti je mohou mačkat, jak dlouho si budou přát. Sada obsahuje 3 panenky v kostýmech zvířátek.

S krásnými panenkami si budou moci chlapci a dívky vymýšlet různé veselé příhody a dobrodružství, a tak si rozvíjet svou fantazii a představivost. Panenky se dají vzít i na výlet, návštěvy, stráví s dětmi dny plné zábavy a každý večer jim pomáhají snadněji usnout. Hra s panenkou učí děti zodpovědnosti, učí se o ni starat a udržovat ji v čistotě. Touto péčí se hravým způsobem přibližují světu dospělých. Zlepšují si jemnou motoriku, manuální dovednosti a také komunikační a jazykové schopnosti při mluvení různých příběhů a uspávání. Panenky mají výšku 30 cm a součástí balení jsou i baterie 3 x LR44 1,5V.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s vlastní, originální myšlenkou. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 29

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška30 cm
Rozměry balení20*9*34 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,25 kg
NoteBattery: 3 x LR44 included
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.