Panenka se zvukem MiniKiss Smoby lezoucí 27 cm od 12 měsíců

Popis produktu

Dětská lezoucí panenka MiniKiss je skvělou hračkou vaše dítě. Díky měkkému povrchu a jemnému materiálu je vhodná již od 12 měsíců.výšku 27 cm a vydává zvuky po stisknutí knoflíku. Začne lézt, kroutit hlavou a bľabotať. Přestane lézt pokud znovu stisknete knoflík, nebo také narazí na překážku. Dětská lezoucí panenka od francouzského výrobce hraček Smoby má krásnou milou tvářičku. Panenka pro děti MiniKiss je oblečena v rozkošných růžových dupačkách s čepičkou s bambulí. K panence pro děti lze dokoupit různé oblečení, a tak ji dítě může převlékat. Funguje na baterie

Panenka je vhodná již pro nejmenší děti od 12 měsíců právě díky její příjemnému vzhledu a měkkému provedení. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Panenka MiniKiss je vyrobena z na dotek jemného gumového materiálu. Má realistický vzhled a krásný uhrančivý pohled velkých modrých oček. Panenka má měkké tělíčko, které děti rádi objímají. Určitě si získá srdce každé malé princezny. Hra s panenkou patří mezi nejoblíbenější dětské hry.

Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Děti rádi předstírají že jejich panenka je opravdová. Krmí ji, koupi, uspávají. Na vlastní panence se učí jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i ​​sami na sobě. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Je to i úžasný způsob jak připravit dítě na příchod sourozence. Prostřednictvím držení, krmení a hry s dětskou panenkou děti napodobují dospělé a učí se jak dávat lásku ostatním.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu27 cm
Celková výška27 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
Balení v kartonu A/NAno
NoteBattery: 4 x AA/LR6 included
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...