Panenka se zvukem MiniKiss Smoby 27 cm růžová/modrá/šedá od 12 měsíců

Popis produktu

Dětská panenka MiniKiss je skvělou hračkou pro každé dítě vhodné již od 12 měsíců. Má výšku 27 cm a vydává zvuky polibku po zmáčknutí bříška. Dětská panenka MiniKiss od francouzského výrobce hraček Smoby má krásnou milou tvářičku a je oblečena v modrém / šedém nebo růžovém oblečení s nápisem MiniKiss. Záleží jen na vás, kterou z nich si vyberete. K panence pro děti lze dokoupit různé oblečení, a tak ji dítě může převlékat. Funguje na 3 AA/LR44 baterie.

Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Děti rádi předstírají že jejich panenka je opravdová. Krmí ji, koupi, uspávají. Na vlastní panence se učí jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i ​​sami na sobě. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Je to úžasný způsob jak připravit dítě na příchod sourozence. Prostřednictvím držení, krmení a hry s dětskou panenkou děti napodobují dospělé a učí se jak dávat lásku ostatním.

Panenka je vhodná již pro nejmenší děti od 12 měsíců právě díky její příjemnému vzhledu a měkkému provedení. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Panenka MiniKiss je vyrobena z na dotek jemného gumového materiálu. Má realistický vzhled a krásný uhrančivý pohled velkých modrých oček. Panenka má měkké tělíčko, které děti rádi objímají. Určitě si získá srdce každé malé princezny. Hra s panenkou patří mezi nejoblíbenější dětské hry. Cena je za 1 panenku.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu27 cm
Celková výška27 cm
Rozměry balení34*20*9 cm
Hmotnost0,47 kg
Poznámka3 x AA/LR44
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...