Panenka se zvukem MiniKiss Smoby do postýlky 27 cm od 12 měsíců

Popis produktu

Smoby hudební panenka MiniKiss je skvělou uspávací hračkou vaše dítě do postýlky. Díky měkkému povrchu a jemnému materiálu je vhodná již od 12 měsíců. výšku 27 cm a vydává zvuky příjemné uklidňující melodie po zatáhnutí zajíčka na provázku. Jak se roluje zpět, hraje pěknou melodii. Dětská panenka MiniKiss do postýlky od francouzského výrobce hraček Smoby má krásnou milou tvářičku. Panenka pro děti MiniKiss je oblečena v rozkošných žlutých dupačkách s čepičkou s dvěma růžky. Je to mechanická panenka.

Panenka je vhodná již pro nejmenší děti od 12 měsíců právě díky jejímu příjemnému vzhledu a měkkému provedení. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Panenka MiniKiss je vyrobena z na dotek jemného gumového materiálu. realistický vzhled a krásný uhrančivý pohled velkých modrých oček. Panenka má měkké tělíčko, které děti rády objímají. Určitě si získá srdce každé malé princezny. Hra s panenkou patří mezi nejoblíbenější dětské hry.

Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Děti rádi předstírají, že jejich panenka je opravdová. Krmí ji, koupou, uspávají. Na vlastní panence se učí jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i ​​sami na sobě. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Je to i úžasný způsob, jak připravit dítě na příchod sourozence. Prostřednictvím držení, krmení a hry s dětskou panenkou děti napodobují dospělé a učí se, jak dávat lásku ostatním. Usínání s jedinečnou panenkou a kamarádkou MiniKiss bude pro dítě jednodušší.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu27 cm
Celková výška27 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.