Panenka pletená zajíček Baby Threads Cream Bunny ThreadBear 35 cm krémový z jemné měkké bavlny od 0 měsíců

Popis produktu

Pletená panenka zajíček Baby Bunny Cream potěší a rozveselí všechny kluky a holčičky již od narození. Krásná panenka je vyrobena z příjemné měkoučké organické bavlny a za jejím designem stojí špičkoví designéři značky ThreadBear Design. Stane se nerozlučnou kamarádkou každého miminka, které s ním bude snadno usínat. Poskytuje dětem komfort a vytvoří v pokojíčku útulnou atmosféru i díky jemným krémovým barvám. Panenka zajíček s dlouhýma nohama je vysoká 35 cm, je ideálním doplňkem do každé dětské postýlky, děti se s ní mohou bez obav objímat a mazlit, splňuje nejvyšší kritéria kvality.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývoj každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotek a na vzbuzení této citlivosti je vhodná i pletená panenka. Spolu s ní poznává své okolí, rozeznává nové tvary a barvy. Panenka podněcuje u dětí rozvoj fantazie a představivosti, tradiční britský design pomáhá dětem objevovat jejich vlastní osobnost a zdravé sebevědomí již od útlého věku. Při výrobě byla použita výhradně prvotřídní bavlna organického původu, která byla pěstována bez použití pesticidů.

Linie ThreadBear v sobě skrývá nádherné dětské panenky, zástěry, pláště, tašky, textilní knížky a penály, které jsou navrženy ve Velké Británii předními designéry a vyznačují se pravým britským designem, kteří si děti zamilují na první pohled. Produktová linie ThreadBear myslí na budoucnost dětí, vysoce kvalitní ekologické materiály s biorozložitelnou povrchovou vrstvou TPU, které byly použity při výrobě, jsou maximálně bezpečné a splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy EU. Nadčasový vzhled produktů ThreadBear potěší i další generace dětí, vydrží ve vaší rodině dlouhá léta.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu35 cm
Celková výška35 cm
Rozměry balení14,25*17 cm
Hmotnost69 g
Barvakrémová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.