Dětská panenka Violette z oblíbené edice Baby Nurse z dílny francouzského Smoby je výborný dárek pro všechny holčičky již od 2 let. Panenka má výšku 32 cm. Roztomilá tvářička a originální oblečení upoutá pozornost každé malé maminky, která touží po vlastní panence, o kterou se bude s láskou starat. Komplet z jemného a měkkého materiálu v krásných růžových odstínech s nápisem Baby Nurse a puntíkovaným vzorem zaujme holčičky na první pohled. K panence je možné dokoupit i různé oblečení a dítě ji zvládne převlékat i samo.
Hra s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových schopností. Je to úžasný způsob jak připravit dítě na příchod sourozence. Prostřednictvím držení, krmení a hry s dětskou panenkou děti napodobují dospělé a získávají pocit zodpovědnosti. Měkká panenka je vyhotovena z kvalitního gumového materiálu, příjemného na dotek.
Díky velkým modrým očkům vypadá panenka velmi realisticky, je to ideální hračka na objímání a mazlení. Dá se k ní dokoupit množství doplňků a příslušenství, takže si s ní děti vydrží hrát celé roky. Hračky Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů.

| Věk | Od 18 měsíců |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 19*10*32 cm |
| Celková výška | 32 cm |
| Rozměry balení | 18*11*34 cm |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 0,49 kg |
| Barva | růžová |
| Set produktů | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...