Panenka víla Gaia Forest Fairies Jolijou 25 cm v růžových šatech se zelenými křídly z jemného textilu od 5 let

Popis produktu

Každá panenka Jolijou je hrdinka, přesně jako její hrdá malá majitelka. Textilní panenka Gaia Forest Fairies pocházející z francouzské rodiny panenek Jolijou už na první pohled okouzlí každé dítě. Stylová panenka Gaia je víla, což prozrazuje i její oblečení a vzezření. Brunetka Gaia Jolijou má oblečené rozkošné růžové šaty se zelenými křidélky, které připomínají listy stromu. Panenka Gaia Forest Fairies je vysoká 25 cm a je vyrobena z jemného textilu, který je hebký k citlivé dětské pokožce.

Okouzlující panenka Gaia Forest Fairies od Jolijou je vhodná pro děti od 5 do 8 let a už od prvního momentu se stane nejlepší přítelkyní každého děťátka. K textilní panence Jolijou se mohou děti kdykoli přitulit a budou s ní prožívat nádherné zážitky během celého dětství. Textilní panenka je uložena v krásném dárkovém boxu, což z ní činí dokonalý narozeninový dárek. Stylová panenka Gaia Jolijou vnese do života vašeho děťátka radost, lásku, ale také tanec a hudbu. Každá panenka Jolijou totiž žije ve své vlastní bublince naplněné fantazií, kam vtáhne i vaše děti.

Nová francouzská značka Jolijou přináší na trh roztomilé a stylové panenky, díky kterým si vaše děti budou užívat každou vteřinu dětství opravdu naplno. Posláním značky Jolijou je vytvořit, uchovat a ochránit křehkou bublinu zvanou dětství, která dívky i chlapce udrží daleko od shonu a stresu každodenního života dospělých. Každá panenka Jolijou vnese do života děťátka radost, bezstarostnost a naplnění. Díky hračkám francouzské značky Jolijou bude život vašich dětí sladký, hravý a plný fantazie.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 5 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu25 cm
Celková výška25 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.