Panenka pro miminka Mrs Vanilla My First Doll Jolijou 21 cm ve žlutých šatech s pejskem z jemného textilu od 0 měsíců

Popis produktu

Každá panenka Jolijou je hrdinka, přesně jako její hrdá malá majitelka. Panenka pro miminka Mrs Vanilla My First Doll pocházející z francouzské rodiny panenek Jolijou už na první pohled okouzlí každé dítě. Stylová panenka Mrs Vanilla má měkké tělíčko a miminka nebudou mít problém s jejím uchopením. Hnědovlasá panenka Mrs Vanilla My First Doll má oblečené rozkošné žluté šaty a společnost jí dělá plyšový pejsek. Panenka Mrs Vanilla My First Doll je vysoká 21 cm a je vyrobena z jemného textilu, který je hebký k citlivé dětské pokožce.

Okouzlující panenka Mrs Vanilla My First Doll od Jolijou je vhodná již pro miminka od narození a od prvního setkání se stane nejlepší přítelkyní každého děťátka. K textilní panence Jolijou se mohou děti kdykoli přitulit a budou s ní prožívat nádherné zážitky během celého dětství. Textilní panenka pro miminka je uložena v krásném dárkovém boxu, což z ní činí dokonalý narozeninový dárek. Stylová panenka Mrs Vanilla Jolijou vnese do života vašeho děťátka radost, lásku, ale také tanec a hudbu. Každá panenka Jolijou totiž žije ve své vlastní bublince naplněné fantazií, kam vtáhne i vaše děti.

Nová francouzská značka Jolijou přináší na trh roztomilé a stylové panenky, díky kterým si vaše děti budou užívat každou vteřinu dětství opravdu naplno. Posláním značky Jolijou je vytvořit, uchovat a ochránit křehkou bublinu zvanou dětství, která dívky i chlapce udrží daleko od shonu a stresu každodenního života dospělých. Každá panenka Jolijou vnese do života děťátka radost, bezstarostnost a naplnění. Díky hračkám francouzské značky Jolijou bude život vašich dětí sladký, hravý a plný fantazie.

Doprava 79
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.