Panenka pro miminka Valentine Doll Tendresse Kaloo 80 cm v bílých šatech z jemného textilu od 0 měsíců

Popis produktu

Textilní panenka Valentine Doll z oblíbené edice Tendresse od francouzské společnosti Kaloo potěší nejmenší miminka už od narození. Nádherná panenka v bílých šatech se zlatými hvězdičkami okouzlí zejména holčičky. Panenka balerína má vlasy ozdobené čelenkou s květem a kolem krku má zlatou stužku, díky čemuž působí elegantním dojmem. Je vyrobena z jemného a kvalitního textilu, který je hebký k citlivé dětské pokožce. Děti se s ní přes den budou objímat a mazlit, a v noci společně usínají v útulné atmosféře. Stylová panenka o výšce 80 cm je uzpůsobena pro malé dětské ruce, spolu s ní se učí objevovat okolní svět.

Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy, a tak je připravena pro dětské zkoumání, kousání a ochutnávání. Panenka Valentine Doll se díky originálnímu provedení, jemným barvám a hebkému povrchu rychle stane oblíbenou společnicí při každodenní hře a odpočinku. V blízkosti textilní panenky se budou miminka cítit bezpečněji, mohou se k ní kdykoli přitulit. Spolu s ní si zlepšují také jemnou motoriku, zkoumají nové tvary a barvy, rozvíjejí si fantazii a představivost.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 20 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových a textilních hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Dětskou hračku lze velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu80 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvabílá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.