Textilní panenka Iris K Doll z oblíbené edice Tendresse od francouzské společnosti Kaloo potěší nejmenší miminka už od narození. Nádherná princezna v šatech broskvové barvy, doplněné flitrovým lemem okouzlí každé malé miminko a zejména holčičky. Krásné dlouhé vlásky zapletené v copánku má ozdobené zlatým diadémem, díky čemuž působí elegantním dojmem. Je vyrobena z jemného a kvalitního textilu, který je hebký k citlivé dětské pokožce. Děti se s ní přes den budou objímat a mazlit, a v noci společně usínají v útulné atmosféře. Stylová panenka má na krku i stužku, na kterou můžete napsat jméno dítěte, jemuž patří.
Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy, a tak je připravena pro dětské zkoumání, kousání a ochutnávání. Panenka Iris K Doll se díky originálnímu provedení, jemným barvám a hebkému povrchu rychle stane oblíbenou společnicí při každodenní hře a odpočinku. V blízkosti textilní panenky se budou miminka cítit bezpečněji, mohou se k ní přitulit a budou se cítit bezpečně. Spolu s ní si rozvíjejí také jemnou motoriku, zkoumají nové tvary a barvy, rozvíjejí si fantazii a představivost.
Francouzská společnost Kaloo se již více než 20 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových a textilních hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Dětskou hračku lze velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °C, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

| Věk | Od 0 měsíců |
| Původ | Vyrobeno ve Francii |
| Rozměry produktu | 12*9*31 cm |
| Celková výška | 31 cm |
| Celková délka | 12 cm |
| Hmotnost | 130 g |
| Set produktů | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...