Panenka v kostýmu Srneček Mini Animal Doll MiniKiss Smoby 20 cm od 12 měsíců

Popis produktu

Nádherná panenka v kostýmu srnečka překvapí a potěší všechny děti od 12 měsíců, které se spolu s ní ponoří do světa fantazie. Panenka ze série MiniKiss se rychle stane jejich spolehlivou společnicí, kterou si mohou vzít na výlet, návštěvu a večer s ní mohou společně usínat. Krásné hnědé odstíny kostýmu v kombinaci s usměvavou tvářičkou s bílými puntíky bude rozveselovat kluky i holčičky po dlouhá léta. Panenka je vhodná na objímání, tulení se a děti ji mohou mačkat, jak dlouho si budou přát. Srneček má velikost 20 cm, je jako stvořený do malých dětských ruček.

Obličejík a ručičky panenky jsou z prvotřídního plastu, jemného na dotek a tělíčko je z příjemně měkkého textilu. K srnečkovi ze série Animal Doll nabízíme i panenky v kostýmu lišky a zajíčka, s nimiž vytvoří nerozlučnou trojici. Hra s panenkou přináší dětem pocit zodpovědnosti, učí se o ni starat a udržovat ji v čistotě. Touto péčí se hravým způsobem přibližují světu dospělých. Zlepšují si jemnou motoriku, manuální dovednosti a také komunikační a jazykové schopnosti při vyprávění různých příběhů a uspávání.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem špičkové a kvalitní dětské hračky s nezaměnitelným francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby se vyznačuje vysokou odolností a skvělým pocitem při hraní. Panenky ze série MiniKiss jsou vhodné na mačkání a mazlení, protože jsou z měkkého a pružného materiálu. Proces výroby hraček Smoby je pod přísnou kontrolou a hračky splňují ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu16*7*20 cm
Celková výška20 cm
Rozměry balení35*30*16 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,18 kg
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.