Panenka s melodií MiniKiss Smoby uspávající 27 cm od 12 měsíců

Popis produktu

Smoby hudební panenka MiniKiss se zajíčkem je skvělou uspávající hračkou vaše dítě do postýlky. Díky měkkému povrchu a jemnému materiálu je vhodná již od 12 měsíců.výšku 27 cm a vydává zvuky příjemné uklidňující melodie po zatažení zajíčka na provázek. Jak se roluje zpět, hraje pěknou melodii, která dítě ukolébá k spánku. Dětská panenka MiniKiss do postýlky od francouzského výrobce hraček Smoby má krásnou milou tvářičku. Panenka pro děti MiniKiss je oblečena v rozkošných béžových dupačkách s čepičkou s dvěma růžky Je to mechanická panenka.

Panenka je vhodná již pro nejmenší děti od 12 měsíců právě díky její příjemnému vzhledu a měkkému provedení. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Panenka MiniKiss je vyrobena z na dotek jemného gumového materiálu. Má realistický vzhled a krásný uhrančivý pohled velkých modrých oček. Panenka má měkké tělíčko, které děti rádi objímají. Určitě si získá srdce každé malé princezny. Hra s panenkou patří mezi nejoblíbenější dětské hry.

Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Děti rádi předstírají že jejich panenka je opravdová. Krmí ji, koupi, uspávají. Na vlastní panence se učí jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i ​​sami na sobě. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Je to i úžasný způsob jak připravit dítě na příchod sourozence. Prostřednictvím držení, krmení a hry s dětskou panenkou děti napodobují dospělé a učí se jak dávat lásku ostatním. Usínání s jedinečnou panenkou a kamarádkou MiniKiss bude pro dítě jednodušší.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu27 cm
Celková výška27 cm
Rozměry balení20*9*34 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,44 kg
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.