Panenka Praline Rainbow Dolls Corolle s hedvábnými vlasy a vanilkou růžová 38 cm od 3 let

Popis produktu

Seznamte se s Praline, veselou panenkou z rodiny Corolle, která žije vysoko nad oblaky, ve světě plném kouzel a zábavy. Ve světě, ve kterém jednorožci dovádějí na polích plných cukrové vaty a panenky se kloužou na duze! Ze všeho nejraději se Praline směje a vymýšlí různé žertíky, ale je také velkorysá a každému rozdává ty nejchutnější sladkosti. Z nadýchaných oblaků vyrobí cukrovou vatu a déšť raz-dva přemění na zmrzlinu nebo jiné sladkosti. S panenkou Praline o zábavu určitě nouze nebude.

Panenka Praline s překrásnými růžovými vlasy vyrostla ve světě duhy do výšky 38 cm a její osobnost je opravdu temperamentní, o čemž svědčí i její veselé šaty a hravý účes. Modrooká Praline je oblečena v rozkošných růžových šatičkách s trendy potiskem, který tvoří duhy a jednorožce. Nechybí jí ani světlezelené tečkované tričko a výrazné žluté boty, díky kterým je vždy v centru pozornosti. Do očí však dětem jako první určitě udeří růžové copy s výraznými žlutými gumičkami, které mohou kdykoli rozpustit a vytvořit Praline jiný zábavný účes.

Jedinečná panenka Praline Rainbow Doll Corolle určená pro děti od 3 let má tělíčko měkké a lehké jako cukrová vata, kterou je obklopena. Její dlouhé ruce a nohy dětem umožňují postavit panenku do jakékoli polohy, takže Praline může sedět s překříženýma nohama nebo kráčet. Originalita panenky Praline se odráží i na její tvářičce. Pronikavé modré oči a výrazné pihy dělají z panenky Corolle jedinečnou osobnost, se kterou si vaše děťátko bude rozumět od první chvíle. Samozřejmostí je i jemná, nevtíravá vůně vanilky, která ještě umocňuje kouzelný a pohádkový pocit z panenky Praline. Výjimečná panenka Praline je vyrobena z materiálu, který je velmi příjemný na dotek i pohlazení a dětem přinese ničím nerušenou hru.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Každá panenka Corolle je jedinečná, přesně tak, jak vaše děťátko.

Vlastnosti

  • jedinečná panenka Rainbow Dolls
  • růžové vlasy a modré oči
  • jemná vanilková vůně
  • pro děti od 3 let
  • velikost 38 cm
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Celková výška38 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,25 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...