Panenka pletená šedá Baby Beau Knitted Doll ThreadBear 24 cm z jemné a měkké bavlny v dárkovém balení od 0 měsíců

Popis produktu

Pletená panenka Baby Beau potěší a rozveselí všechny chlapce a holčičky už od narození. Krásná panenka je vyrobena z příjemné měkoučké bavlny a za jejím designem stojí špičkoví designéři značky ThreadBear. Stane se nerozlučnou kamarádkou každého miminka, které s ní bude snadno usínat. Poskytuje dětem komfort a vytváří útulnou atmosféru i díky jemnému šedému provedení. Panenka je vysoká 24 cm, je ideálním doplňkem do každé dětské postýlky, děti se s ní mohou bez obav objímat a mazlit, splňuje nejvyšší kritéria kvality. Panenka přichází v originálním dárkovém balení, díky čemuž uděláte svým blízkým radost při jakékoliv příležitosti.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodná i pletená panenka. Spolu s ní poznává své okolí, rozeznává nové tvary a barvy. Panenka s oušky podněcuje u dětí rozvoj fantazie a představivosti, tradiční britský design pomáhá dětem objevovat jejich vlastní osobnost a zdravé sebevědomí už od útlého věku. Při výrobě byla použita výhradně prvotřídní bavlna nejvyšší kvality.

Linie ThreadBear v sobě skrývá nádherné dětské panenky, zástěry, pláště, tašky, textilní knížky a penály, které jsou navrženy ve Velké Británii předními designéry a vyznačují se pravým britským designem, který si děti zamilují na první pohled. Produktová linie ThreadBear myslí na budoucnost dětí, vysoce kvalitní ekologické materiály s biorozložitelnou povrchovou vrstvou TPU, které byly použity při výrobě, jsou maximálně bezpečné a splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy EU. Nadčasový vzhled produktů ThreadBear potěší i další generace dětí, vydrží ve vaší rodině dlouhá léta.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Celková výška24 cm
NoteMaterial: 100% cotton
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.