Panenka na oblékání Pia Ma Corolle hnědé vlasy a hnědé mrkací oči 36 cm od 4 let

Popis produktu

Výjimečná hnědovlasá panenka Pia Ma Corolle z dílny francouzské značky Corolle se neumí dočkat seznámení s vaším děťátkem. Jako jediný e-shop na trhu do náruče dětí vložíme krásnou panenku Piu s hnědýma vlasy a pronikavýma hnědýma očima, která se už od prvního momentu stane jejich nejlepší přítelkyní. Jedinečná panenka s dokonale propracovanými detaily a vanilkovou vůní pro děti od 4 let má měkké tělíčko a je připravena k oblékání, česání a hraní si. Obrovské množství doplňků pro panenku Ma Corolle dětem zaručí dlouhé hodiny skvělé zábavy, během které mohou naplno projevit svoji kreativitu a fantazii. Panenku Piu budou děti oblékat do toho nejstylovějšího oblečení. Díky těmto možnostem bude péče o panenku Ma Corolle zajímavější a plná nových podnětů. Za zmínku určitě stojí i vlásky panenky, které mají hnědou barvu se zrzavými tóny, které se snadno rozčesávají a vaše děťátko může být dvorním kadeřníkem panenky. Každou hru s touto panenkou však umocní i asymetrická tvářička a hnědé mrkací oči, které se zavřou vždy, když si panenka lehne na záda.

Překrásná panenka Pia Ma Corolle má velikost 36 cm a do náruče vašeho děťátka padne jako ulitá. Hra s panenkou bude nezapomenutelná nejen díky dokonalé velikosti panenky, ale také díky neuvěřitelně propracovaným detailům, jemné vanilkové vůni a množství doplňků, které vám značka Corolle přináší. Originální panenku Ma Corolle mohou děti převlékat, česat, krmit, uspávat či brát na procházky. Panenka Corolle je dokonale přizpůsobena věku děťátka po všech stránkách. Prostřednictvím hry s panenkou Corolle se děti přibližují světu dospělých a poznávají své vlastní emoce, díky jedinečnému designu oblečení si zase rozvíjejí fantazii. Prvotřídní materiály příjemné na dotek i pohlazení přinesou dětem ničím nerušenou hru, během které si děti procvičují jemnou motoriku, ale i komunikační dovednosti. Panenku Corolle myjte ručně s použitím jemného tekutého mýdla.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Tým designérů panenkám Corolle vdechuje život v malém romantickém městečku Langeais ve francouzské oblasti Loire Valley. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pyšnit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Každá panenka Corolle je jedinečná, přesně tak, jako vaše děťátko. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku na světě, kterou naleznete jedině u nás.

Vlastnosti

  • měkká a lehká panenka
  • hnědé vlasy a hnědé oči
  • jemná vanilková vůně
  • pro děti od 4 let
  • velikost 36 cm
  • možnost dokoupit množství doplňků
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • ruční praní při maximálně 40 °C
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 4 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška36 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.