Panenka pro miminka Perle K Tendresse doll XXL Kaloo 80 cm v bílých šatech z jemného textilu od 0 měsíců

Popis produktu

Panenka Perle K Tendresse XXL je rozkošná panenka z dílny francouzské společnosti Kaloo, která je vhodná pro děti od narození. Panenka Kaloo má nadčasový design, který si zamiluje každé miminko, ale i jeho rodiče. Má hezké růžové šaty a pěknou čepičku s růžičkou. Na šatech dětské panenky je vyobrazen malý květ. Dětská panenka Tendresse je vysoká až 80 cm a je vyrobena z jemného textilu, který je hebký k dětským ručkám a pokožce.

Vlastnosti

  • měkká panenka z jemného textilu
  • vhodná už od narození
  • nadčasový design
  • velikost 80 cm
  • praní při 30 °C
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • atraktivní francouzský design

Kolekce Tendresse je specialita výrobce Kaloo, ve které najdete panenky na mazlení, které jsou měkké, něžné a přítulné – jednoduše ideální panenky pro všechny děti s potřebou něhy a lásky. Hra s panenkami stimuluje a rozvíjí dětskou představivost a kreativitu. Malé děti se se svou oblíbenou panenkou mazlí a větší děti s panenkou začínají „komunikovat“ a tak si začínají rozvíjet své jazykové schopnosti.

Hračky pro miminka od Kaloo mají jedinečný design a originální provedení, které milují děti i rodiče. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria. Kaloo je francouzská společnost, která produkuje kvalitní hračky pro nejmenší děti vhodné již od narození. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °C, bez použití bělidel a změkčovačů, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Doprava nad 39€ CZ

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu80 cm
Celková výška80 cm
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.