Panenka pro miminka Perle K Tendresse Kaloo 25 cm v bílých šatech z jemného textilu v dárkovém balení od 0 měsíců

Popis produktu

Panenka pro miminko Perle K Tendresse je nádherná hračka pro nejmenší, která je díky vysoké kvalitě vhodná pro děti již od narození. Panenka Kaloo má nadčasový design a něžný výraz na tváři, který si zamiluje každé miminko. Dětská panenka Tendresse má výšku 25 cm a je vyrobena z jemného textilu, který je jemný k dětským ručkám a pokožce. Panenka pro děti má oblečené jemné bílé šatičky a je prakticky zabalená v dárkovém balení. Dárkovou krabičku můžete využít jako dárkové balení, máte tedy při obdarováni vašich nejbližších o jednu starost méně.

Vlastnosti

  • měkká panenka z jemného textilu
  • dárkové balení
  • nadčasový design
  • velikost 25 cm
  • praní při 30°
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • jedinečný francouzský design

Panenka Kaloo má navíc v zadní části štítek, na který můžete napsat jméno svého miminka nebo jméno panenky. Hra s panenkou stimuluje dětskou představivost a kreativitu. Malé děti se se svou oblíbenou panenkou mazlí a větší děti se s panenkou začínají "mluvit" a tak začínají rozvíjet své jazykové schopnosti. V prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodná i panenka Kaloo. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na dětské zkoumání, kousání a ochutnávání.

Kaloo je francouzská společnost, která produkuje kvalitní hračky pro nejmenší děti vhodné již od narození. Hračky pro miminka mají jedinečný design a originální provedení, které milují děti i rodiče. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria. Je u nich zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu25 cm
Celková výška25 cm
Rozměry balení16*29 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.