Panenka na oblékání Pénélope Ma Corolle dlouhé hnědé vlasy a hnědé mrkající oči 36 cm od 4 let

Popis produktu

Výjimečná dlouhovlasá panenka Pénélope Ma Corolle z dílny francouzské značky Corolle se nemůže dočkat seznámení s vaším děťátkem. Jako jediný eshop na trhu do náruče dětí vložíme krásnou panenku Pénélope s dlouhými hnědými vlasy a pronikavýma hnědýma očima, která se již od prvního momentu stane jejich nejlepší přítelkyní. Jedinečná panenka s dokonale propracovanými detaily a vanilkovou vůní pro děti od 4 let má měkké tělíčko a je připravena na oblékání, česání a hraní se. Obrovské množství doplňků pro panenku Ma Corolle dětem zaručí dlouhé hodiny skvělé zábavy, během níž mohou naplno projevit svou kreativitu a fantazii. Panenku Pénélope budou děti oblékat do toho nejstylovějšího oblečení. Díky těmto možnostem bude péče o panenku Ma Corolle zajímavější a plná nových podnětů. Za zmínku určitě stojí i dlouhé hnědé vlásky panenky, které se snadno rozčesávají a vaše děťátko může být dvorním kadeřníkem panenky. Každou hru s touto panenkou však umocní i asymetrická tvářička a hnědé mrkající očka, které se zavřou vždy, když si panenka lehne na záda.

Překrásná panenka Pénélope Ma Corollevelikost 36 cm a do náruče vašeho děťátka padne jako ulitá. Hra s panenkou bude nezapomenutelná nejen díky dokonalé velikosti panenky, ale také díky neuvěřitelně propracovaným detailům, jemné vanilkové vůni a množství doplňků, které vám značka Corolle přináší. Originální panenku Ma Corolle mohou děti převlékat, česat, krmit, uspávat či brát na procházky. Panenka Corolle je dokonale přizpůsobena věku dítěte po všech stránkách. Prostřednictvím hry s panenkou Corolle se děti přibližují světu dospělých a poznávají své vlastní emoce, díky jedinečnému designu oblečení si zase rozvíjejí fantazii. Prvotřídní materiály příjemné na dotyk i pohlazení přinesou dětem ničím nerušenou hru, během níž si děti procvičují jemnou motoriku, ale i komunikační schopnosti. Panenku Corolle myjte ručně s použitím jemného tekutého mýdla.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Tým designérů panenkám Corolle vdechuje život v malém romantickém městečku Langeais ve francouzské oblasti Loire Valley. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Každá panenka Corolle je jedinečná, přesně tak, jak vaše děťátko. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • měkká a lehká panenka
  • hnědé vlasy a hnědé oči
  • jemná vanilková vůně
  • pro děti od 4 let
  • velikost 36 cm
  • možnost dokoupit množství doplňků
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • ruční praní při maximálně 40°C
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 29
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 4 let
PůvodDesigned in France
Celková výška36 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvahnědá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...