Panenka Nursery Écoiffier 32cm od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětská panenka Nursery je vysoká 32 cm. Panenka pro děti je oblečena v rozkošných růžových dupačkách s bílým límečkem. Panenka je vhodná pro děti již od 18 měsíců. Je dodávána v praktickém průhledném batohu, takže si ji může dítě vzít všude s sebou a neušpiní se. Panenka má měkké tělíčko a rozkošný výraz tváře.

Je vyrobena z kvalitních a zdravotně nezávadných plastových materiálů. Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Dívky se hrají na maminku. Děti rádi předstírají že jejich panenka je opravdová. Krmí ji, koupi, uspávají. Na vlastní panence se učí jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i ​​sami na sobě. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností.

Je to úžasný způsob jak připravit dítě na příchod sourozence. Prostřednictvím držení, krmení a hry s dětskou panenkou děti napodobují dospělé, a učí se jak dávat lásku ostatním. Panenka má měkké tělíčko, které děti rádi objímají. Určitě si získá srdce každé malé princezny. Hra s panenkou patří mezi nejoblíbenější dětské hry. Děti se rádi starají o svou panenku. K panence lze dokoupit množství doplňků, aby byla péče o panenku dokonalou. Je to kvalitní francouzský výrobek. K panenke se dodáva 1 oblečení..

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu32 cm
Celková výška32 cm
Note1 dress
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...