Panenka novorozenec My New Born Child Mon Grand Poupon Corolle 36 cm s modrýma mrkacíma očima od 24 měsíců

Popis produktu

V rodině Corolle se právě narodilo miminko a je jen na vašem děťátku, jaké jméno dostane. Jedinečná panenka novorozenec My New Born Child Mon Grand Poupon z dílny francouzské značky Corolle se od prvního momentu stane nejlepší přítelkyní vašeho děťátka! Jako jediný e-shop na trhu do náruče vašich dětí vložíme překrásnou panenku-novorozence, se kterou děti objeví kouzlo mateřství a krásu péče o miminko. Tato výjimečná panenka pro děti od 24 měsíců má důkladně propracované detaily a děti si ji zamilují i ​​díky krásnému vzorovanému oblečení a jemné vanilkové vůni. Panenka Mon Grand Poupon v šedých dupačkách s potiskem má nádherné modré oči, které se během spánku zavírají. Panenka Mon Grand Poupon má dokonce rodný list, do kterého se vaše dítko může zapsat jako rodič. O perfektní péči se postarají i další doplňky – novorozenecký náramek, láhev na mléko, plenku a měkoučkou deku, kterou mohou děti využít i jako přebalovací podložku.

Tato překrásná panenka Mon Grand Poupon má velikost 36 cm a do náruče vašeho děťátka padne jako ulitá. Hra s panenkou bude nezapomenutelná nejen díky dokonalé velikosti panenky, ale také díky neuvěřitelně propracovaným detailům, jemné vanilkové vůni a množství doplňků, které vám značka Corolle přináší. Originální panenku-novorozence Mon Grand Poupon mohou děti díky bohatému příslušenství převlékat, krmit, uspávat, léčit či brát na procházky. Panenka Corolle je dokonale přizpůsobena věku dítěte po všech stránkách. Prostřednictvím hry s panenkou Corolle se děti přibližují světu dospělých a poznávají své vlastní emoce, díky jedinečnému designu oblečení si zase rozvíjejí fantazii. Prvotřídní materiály příjemné na dotyk i pohlazení přinesou dětem ničím nerušenou hru, během níž si děti procvičují jemnou motoriku, ale i komunikační schopnosti. Panenku Corolle perte ručně při maximálně 40 °C pouze s použitím jemného tekutého mýdla a sušte na vzduchu.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Tým designérů panenkám Corolle vdechuje život v malém romantickém městečku Langeais ve francouzské oblasti Loire Valley. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Každá panenka Corolle je jedinečná, přesně tak, jako vaše děťátko. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • měkká a lehká panenka-novorozenec
  • s rodným listem a doplňky
  • jemná vanilková vůně
  • pro děti od 24 měsíců
  • modré oči
  • velikost 36 cm
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • ruční praní při maximálně 40 °C
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška36 cm
Rozměry balení40*36*14 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.