Panenka Nephelie Rainbow Dolls Corolle s hedvábnými vlasy a vanilkou růžová 38 cm od 3 let

Popis produktu

Seznamte se s panenkou Nephelie, veselou panenkou z rodiny Corolle, která žije vysoko nad oblaky, ve světě plném kouzel a zábavy. Ve světě, ve kterém jednorožci dovádějí na polích plných cukrové vaty a panenky se kloužou na duze! Panenka Nephelie je ze všech panenek Rainbow Dolls nejhodnější, je trpělivá a je velmi dobrou posluchačkou. Je zároveň velmi pracovitá a každý den se s láskou stará o obláčky, které považuje za své malé ovečky. Dohlíží na to, aby dobře rostly a byly vždy krásné bílé a nadýchané. A když jsou příliš těžké a plné vody, odlehčí je tím, že spustí déšť! S panenkou Nephelie o zábavu určitě nouze nebude.

Panenka Nephelie s překrásnými výrazně růžovými vlasy vyrostla ve světě duhy do výšky 38 cm a její osobnost je opravdu temperamentní, o čemž svědčí i její veselé šaty a hravý účes. Šedooká panenka Nephelie je oblečena v rozkošných bílých šatičkách s trendy potiskem, který tvoří duhy a jednorožci. Nechybí jí ani fialové tečkované tričko a výrazné tyrkysové kozačky, díky kterým je vždy v centru pozornosti. děti však jako první určitě upoutají výrazné růžové vlasy svázané do koňského ohonu, které mohou kdykoli rozpustit a vytvořit panence jiný zábavný účes.

Jedinečná panenka Nephelie Rainbow Doll Corolle určená pro děti od 3 let má tělíčko měkké a lehké jako cukrová vata, kterou je obklopena. Její dlouhé ruce a nohy dětem umožňují postavit panenku do jakékoli polohy, takže Nephelie může sedět s překříženýma nohama nebo kráčet. Originalita panenky Nephelie se odráží i na její tvářičce. Pronikavé modrošedé oči a výrazné pihy dělají z panenky Corolle jedinečnou osobnost, se kterou si vaše děťátko bude rozumět od první chvíle. Samozřejmostí je i jemná, nevtíravá vůně vanilky, která ještě umocňuje kouzelný a pohádkový pocit z panenky Nephelie. Výjimečná panenka Nephelie je vyrobena z materiálu, který je velmi příjemný na dotek i pohlazení a dětem přinese ničím nerušenou hru.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Každá panenka Corolle je jedinečná, přesně tak, jak vaše děťátko.

Vlastnosti

  • jedinečná panenka Rainbow Dolls
  • růžové vlasy a modrošedé oči
  • jemná vanilková vůně
  • pro děti od 3 let
  • velikost 38 cm
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška38 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,25 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.