Panenka Minirêve Mon Doudou Corolle Pink Heart s modrýma očima 16 cm od 0 měs

Popis produktu

Nádherná panenka Minirêve Mon Doudou se již od prvního okamžiku stane věrným společníkem vašeho miminka. Jako jediný e-shop na trhu vám nabízíme panenku z dílny francouzské značky Corolle, která vás díky neuvěřitelně propracovaným detailům okamžitě chytí za srdce. Překrásná panenka Minirêve Mon Doudou s modrýma očima je oblečena v pyžamu se srdíčky. Spojuje v sobě jemnou vůni vanilky a měkké, lehké tělíčko, takže miminka si ji k sobě mohou přivinout již od narození. Panenka Corolle je jedinečná nejen díky vanilkové vůni, která se neztrácí ani praním, ale také díky specifické tvářičce. Ta je asymetrická, přesně jako lidská tvář, a působí realisticky. Sympaticky však působí nejen obličej panenky, se kterou se dětičky dokážou ztotožnit od první chvíle, ale i ostatní detaily. Děti, ale i rodiče si od první chvíle zamilují nádherný francouzský design, který působí velmi jemně a citlivě rozvíjí smysly miminka.

Tato výjimečná panenka Minirêve Mon Doudou je vysoká 16 cm, má dlouhou měkoučkou čepici, lehké tělíčko a růžovou přikrývku. Miminka ji tak bez problémů uchopí do svých prstíků a díky prvotřídním materiálům ji mohou zkoumat i ústy. K panence se dětičky s radostí přitulí i během spánku, přičemž o sladké a ničím nerušené sny se postará jemná vanilková vůně. Rodiče se o bezpečnost svých nejmenších nemusejí bát, protože panenka je dokonale přizpůsobena věku dítěte. Modré oči panenky Mon Doudou, které jsou stále zářivé a veselé, jsou namalované permanentní barvu. Nehrozí tak, že je děti svými zkoumajícími prstíky vyloupnou. Materiál, ze kterého je panenka vyrobena, je velmi příjemný na dotek a působí přirozeně, téměř jako pokožka. Panenku Mon Doudou můžete prát v pračce na jemném cyklu při 30 °C.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Tým designérů panenkám Corolle vdechuje život v malém romantickém městečku Langeais ve francouzské oblasti Loire Valley. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • měkká a lehká panenka
  • vhodná již od narození
  • růžová barva a modré oči
  • jemná vanilková vůně
  • velikost 16 cm
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • praní na jemném cyklu při 30 °C
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška16 cm
NoteVanilla scent
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.