Panenka Mini Calin Blue Corolle s modrýma očima a v modrých vzorovaných šatičkách 20 cm od 18 měs

Popis produktu

Jedinečná panenka Mini Calin Blue z dílny francouzské značky Corolle je připravena na péči vašeho děťátka! Jako jediný eshop na trhu potěšíme vaše děti krásnou panenkou s modrými očky, která se od prvního okamžiku stane nerozlučnou přítelkyní vašeho děťátka. Tato nádherná panenka s neuvěřitelně propracovanými detaily si každé dítko získá jemnou vanilkovou vůní a těmi nejlepšími materiály, které jsou příjemné na dotek i pohlazení. Krásná panenka Corolle má ideální velikost 20 cm, takže do náruče vašeho děťátka padne jako ulitá. Panenka pro děti od 18 měsíců má lehké, měkké tělíčko, oblečená je v krásných modrých dupačkách se srdíčky a už čeká jen na to, kdy si ji vaše děťátko přivine k sobě a postará se o ni. S panenkou Mini Calin se mohou děti již od útlého věku hrát na rodiče, panenku mohou krmit, přebalovat či uspávat.

Výjimečná panenka Mini Calin si pozornost dětí získá asymetrickou tvářičkou, která díky takovému zpracování působí velmi realisticky, lidsky a je sympatická. Veselá panenka s modrými očky a vůní vanilky, která se neztratí ani po vyprání, je vyrobena z materiálů příjemných na dotek. Jemné prstíky dětí mohou již od raného dětství zkoumat různé povrchy, díky čemuž si rozvíjejí hmat, ale také procvičují jemnou motoriku. Hra s panenkou Corolle rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu a přibližuje jejich světu dospělých. Panenka Mini Calin je dokonale přizpůsobena věku dítěte po všech stránkách. Modré očka panenky Mini Calin, které jsou stále zářivé a veselé, jsou namalované permanentní barvou a nehrozí tak, že jejich děti svými zkoumajícími prstíky vylupují. Panenku Mini Calin perte ručně při maximálně 40°C pouze s použitím jemného tekutého mýdla a sušte ji na vzduchu, nikoli v sušičce prádla.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Tým designérů panenkám Corolle vdechuje život v malém romantickém městečku Langeais ve francouzské oblasti Loire Valley. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Každá panenka Corolle je jedinečná, přesně tak, jak vaše děťátko. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • měkká a lehká panenka
  • jemná vanilková vůně
  • v modrých dupačkách
  • pro děti od 18 měsíců
  • modré očka
  • velikost 20 cm
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • ruční praní při maximálně 40°C
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška20 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
gift SS2024SM220304 Fľaška Natur,SM220357 Fľaška
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.