Panenka Mini Bath Blue Corolle s hnědýma očima a ploutvemi 20 cm od 18 měsíců

Popis produktu

Nádherná panenka Mini Bath Blue z dílny francouzské značky Corolle je připravena na velké dobrodružství, které s vaším děťátkem zažije! Překvapte své dítě krásnou panenkou Corolle v modrém oblečku s nádherným francouzským designem, kterou vám nabízíme jako jediný e-shop na trhu. Tato výjimečná panenka Mini Bath Blue pro děti od 18 měsíců je výbornou plavkyní, o čemž vás přesvědčí úžasné modré ploutve na nožičkách. S panenkou s ploutvemi bude každá večerní koupel příjemnější a děti si ji užijí naplno. Výjimečnost panenky však tkví i v důkladně propracovaných detailech a jemné vanilkové vůni, díky které si budou chtít vaše děti panenku přivinout znovu a znovu. Jemné, měkké a lehké tělíčko panenky, ale i dokonalé detaily tvářičky a prvotřídní materiály se postarají o to, že každé objetí a dotyk panenky zůstane navždy ve vzpomínkách těch nejmenších.

Krásná panenka Mini Bath Blue s veselou tvářičkou má velikost 20 cm a na vaše děti se bude dívat pronikavýma hnědýma očima. Už od prvního momentu si získá srdce vašeho děťátka, které si bude panenku s radostí brát do náruče ve dne i v noci. Panenka Corolle má asymetrickou tvářičku, přesně tak, jako i lidé. Její jemné, měkké tělíčko s charakteristickou vanilkovou vůní je vyrobeno z prvotřídních materiálů, které jsou příjemné na dotek i pohlazení. Hra s panenkou Corolle rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu a přibližuje je světu dospělých. Díky modrým ploutvím na nožičkách se budou děti z voňavé koupele těšit jako nikdy předtím. Péčí o nádhernou panenku Corolle si děti procvičují komunikační schopnosti a poznávají vlastní emoce. Panenka Corolle v modrém overalu je dokonale přizpůsobena věku dítěte a hra s ní je maximálně bezpečná. Hnědé oči panenky Mini Bath Blue, které jsou stále zářivé a veselé, jsou namalované permanentní barvou a nehrozí tak, že je děti svými zkoumajícími prstíky vylupnou. Panenku Mini Bath perte ručně při maximálně 40 °C pouze s použitím jemného tekutého mýdla a sušte ji na vzduchu.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Tým designérů panenkám Corolle vdechuje život v malém romantickém městečku Langeais ve francouzské oblasti Loire Valley. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Každá panenka Corolle je jedinečná, přesně tak, jako vaše děťátko. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • měkká a lehká panenka
  • jemná vanilková vůně
  • s ploutvičkami na nohách
  • pro děti od 18 měsíců
  • hnědé oči
  • velikost 20 cm
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • ruční praní při maximálně 40 °C
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvažlutá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.