Panenka Mélody Pyjama Party Set Corolle Girls s dlouhými hnědými vlasy 28 cm 7 doplňků od 4 let

Popis produktu

Veselá pyžamová párty ve společnosti panenky Mélody začíná už dnes večer! Okouzlující panenka Mélody z rodiny panenek Corolle Girls si bude s vašimi dětmi perfektně rozumět už od prvního momentu. Mélody je na rozdíl od svých sester Valentine, Zoé a Luny obrovskou milovnicí hudby, o čemž svědčí i její melodické jméno. Překrásná brunetka Mélody je připravena na večer plný zábavy, což dokazuje i její rozkošné pyžamo s podobou pandy v černo-bílé barvě. Brunetka Mélody miluje spánek a součástí její večerní rutiny je až 7 doplňků, bez kterých si neumí představit večer. Kromě nádherného pyžama jí nechybí roztomilý spacák, kartáč na vlasy, žlutý medvídek, hravé nálepky a tři mini doplňky z kartonu v podobě fotoaparátu, nanuku a popcornu.

Oslňující panenka Mélody Corolle Girls má realistické tělo teenagerky, je vysoká 28 cm a dokáže stát i sedět bez pomoci. Dlouhé hnědé vlasy a pronikavé modré oči panenky Mélody nejsou to jediné, co zapůsobí na všechny děti od 4 let. Panenka Corolle Girls přichází až se 7 doplňky, které dají prostor dětské fantazii a je jen na vašich dětech, jestli si s Mélody uspořádají pyžamovou párty nebo uloží panenku do postele. Samozřejmostí u panenek Corolle je kromě mnoha doplňků i prvotřídní materiál, který je velmi příjemný na dotek i pohlazení a dětem přinese ničím nerušenou hru.

Populární francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pyšnit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Každá panenka Corolle je jedinečná, přesně tak, jako vaše děťátko.

Vlastnosti

  • jedinečná panenka Corolle Girls
  • hnědé vlasy
  • 7 doplňků na spaní
  • pro děti od 4 let
  • velikost 28 cm
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 4 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška28 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.