Panenka na mazlení Douda MiniKiss Smoby s hudbou a světlem 27 cm zelená od 12 měsíců

Popis produktu

Smoby panenka Douda MiniKiss je nádherná dívčí hračka, která po stisku začne hrát pěkné melodie a také jemně svítí. Má jemnou zelenou barvu, je hebká na dotek, dá se snadno uchopit do dětské ručky a je vhodná pro dívky od 12 měsíců. Hlavička, ruce a nohy panenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, zbytek těla je textilní, takže panenka je měkoučká na dotek. Má výšku 27 cm, což je ideální rozměr pro všechny nejmenší dívky - maminky. Hračka pro dívky má odnímatelnou elektronickou část, aby se dala snadno a pohodlně vyprat. Panenka potřebuje 3 AAA baterie, které nejsou součástí balení. Panenka pro holčičky se krásně usmívá, působí na nejmenší děti velmi pozitivním dojmem.

Hraní se s panenkami je krásná hra, která je již desítky let oblíbená mezi všemi malými holčičkami. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Dívky se velmi rady starají o svou panenku jako o vlastní miminko, koupi ji, krmí, uspávají, oblékají. Takovou péčí se dívky přibližují světu dospělých a zkoušejí, co život maminky přináší. Rozvíjí se jejich jemná motorika a manuální dovednosti, vyprávěním se se svým miminkem se rozvíjejí i komunikační a jazykové schopnosti dětí. Vymýšlením různých příběhů a situací se podporuje i rozvoj dětské fantazie, představivosti a tvořivosti, holčičky mají mnoho možností na hru s krásnou panenkou Smoby. Šaty se dají svléknout a vyprat v 30 stupňové vodě.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Hračky Smoby mají zářivé barvy a hladké oblé hrany, které chrání nejmenší děti před zraněním. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i ​​nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu27 cm
Celková výška27 cm
Rozměry balení20*10*34 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,45 kg
Barvazelená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...