Panenka Margot My Little Ballerina Jolijou 35 cm v růžovo-stříbrných šatech se sukýnkou z jemného textilu od 4 let

Popis produktu

Každá panenka Jolijou je hrdinka, přesně jako její hrdá malá majitelka. Textilní panenka Margot My Little Ballerina pocházející z francouzské rodiny panenek Jolijou už na první pohled okouzlí každé dítě. Stylová panenka Margot je baletka, o čemž svědčí i její oblečení a vzezření. Blondýnka Margot Jolijou má oblečené rozkošné růžové šaty s tutu sukýnkou a na nohou má stříbrné baletní botičky. Panenka Margot My Little Ballerina je vysoká 35 cm a je vyrobena z jemného textilu, který je hebký k citlivé dětské pokožce.

Okouzlující panenka Margot My Little Ballerina od Jolijou je vhodná pro děti od 4 do 8 let a už od prvního momentu se stane nejlepší přítelkyní každého děťátka. K textilní panence Jolijou se mohou děti kdykoli přitulit a budou s ní prožívat nádherné zážitky během celého dětství. Textilní panenka je uložena v krásném dárkovém boxu, což z ní činí dokonalý narozeninový dárek. Stylová panenka Margot Jolijou vnese do života vašeho děťátka radost, lásku, ale také tanec a hudbu. Každá panenka Jolijou totiž žije ve své vlastní bublince naplněné fantazií, kam vtáhne i vaše děti.

Nová francouzská značka Jolijou přináší na trh roztomilé a stylové panenky, díky kterým si vaše děti budou užívat každou vteřinu dětství opravdu naplno. Posláním značky Jolijou je vytvořit, uchovat a ochránit křehkou bublinu zvanou dětství, která dívky i chlapce udrží daleko od shonu a stresu každodenního života dospělých. Každá panenka Jolijou vnese do života děťátka radost, bezstarostnost a naplnění. Díky hračkám francouzské značky Jolijou bude život vašich dětí sladký, hravý a plný fantazie.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 4 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu35 cm
Celková výška35 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.