Panenka hadrová Liselie Doll ThreadBear 36 cm z jemné měkké bavlny s čepcem v dárkovém balení

Popis produktu

Hadrová panenka Liselie Doll představuje ten nejhezčí dárek pro všechny děti a zejména holčičky od 3 let. Nadčasová panenka je vyrobena z jemné a měkoučké bavlny a za jejím designem stojí špičkoví odborníci značky ThreadBear Design. Stane se nerozlučnou kamarádkou vašeho dítěte, které s ní bude rychleji usínat a kdykoli si s ní zahraje. Nádherná panenka Liselie je oblečená v dlouhých růžových šatičkách s obrázkem květinky a v růžovém pleteném svetříku, takže ihned zaujme každé dítě. Panenka má výšku až 36 cm, stane se ozdobou každého dětského pokojíčku díky nezaměnitelnému britskému vzhledu. Díky dárkové krabici přestavuje skvělé překvapení při jakékoli příležitosti.

Stylová panenka Liselie má jemné hnědé vlásky ozdobené odnímatelným čepcem s bambulkami. Ráda se usmívá a ve volném čase se setkává se svými veselými kamarádkami. Při výrobě byla použita ručně vybíraná bavlna nejvyšší kvality. Tradiční britský design pomáhá dětem objevovat jejich vlastní osobnost a zdravé sebevědomí již od útlého věku. Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývoj každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. S panenkou Liselie dítě zažije spoustu radostných chvil, rozvíjí si fantazii a představivost, stará se o ni a cítí se s ní bezpečně.

Linie ThreadBear v sobě skrývá nádherné dětské zástěry, pláště, tašky, textilní knížky a penály, které jsou navrženy ve Velké Británii špičkovými designéry a vyznačují se pravým britským designem, který si děti zamilují na první pohled. Produktová linie ThreadBear myslí na budoucnost dětí, vysoce kvalitní ekologické materiály s biorozložitelnou povrchovou vrstvou TPU, které byly použity při výrobě, jsou maximálně bezpečné a splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy EU. Nadčasový vzhled produktů ThreadBear potěší i další generace dětí, vydrží ve vaší rodině dlouhá léta.

Doprava nad 999 kč zdarma

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu36 cm
Celková výška36 cm
Rozměry balení37*17*9 cm
Hmotnost260 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.