Panenka Lilly Enchanted Winter Mon Grand Poupon Corolle 36 cm s hnědými mrkacími očima od 24 měs

Popis produktu

Jedinečná panenka Lilly Enchanted Winter Mon Grand Poupon z dílny francouzské značky Corolle jednoduše miluje zimu a módní trendy! Jako jediný eshop na trhu do náruče vašich dětí vložíme prvotřídní panenku s krásným jménem Lilly, se kterou děti objeví kouzlo mateřství a krásu péče o miminko. Tato výjimečná panenka pro děti od 2 let má důkladně propracované detaily a děti si ji zamilují i ​​díky krásnému oblečení a jemné vanilkové vůni. Panenka Mon Grand Poupon v nádherném oblečení se zimním motivem má nádherné hnědé očka, které se během spánku zavírají a dokonce si cucá prst, přesně jako skutečné miminko. Každou hru s touto panenkou Corolle umocní právě mrkající očka, které se zavřou vždy, kdy děťátko uloží panenku do postýlky. Vaše děťátko si díky prvotřídním materiálům, perfektnímu provedení a laskavému výrazu vytvoří s touto panenkou pevné pouto, které přetrvá.

Tato překrásná panenka Lilly Enchanted Winter Mon Grand Poupon s hnědými očimavelikost 36 cm a do náruče vašeho děťátka padne jako ulitá. Hra s panenkou bude nezapomenutelná nejen díky dokonalé velikosti panenky, ale také díky neuvěřitelně propracovaným detailům, jemné vanilkové vůni a množství doplňků, které vám značka Corolle přináší. Originální panenku Mon Grand Poupon s motivem zimy mohou děti díky bohatému příslušenství převlékat, krmit, uspávat, léčit či brát na procházky. Panenka Corolle je dokonale přizpůsobena věku dítěte po všech stránkách. Prostřednictvím hry s panenkou Corolle se děti přibližují světu dospělých a poznávají své vlastní emoce, díky jedinečnému designu oblečení si zase rozvíjejí fantazii. Prvotřídní materiály příjemné na dotyk i pohlazení přinesou dětem ničím nerušenou hru, během níž si děti procvičují jemnou motoriku, ale i komunikační schopnosti. Panenku Corolle perte ručně při maximálně 40°C pouze s použitím jemného tekutého mýdla a sušte na vzduchu.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Tým designérů panenkám Corolle vdechuje život v malém romantickém městečku Langeais ve francouzské oblasti Loire Valley. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Každá panenka Corolle je jedinečná, přesně tak, jak vaše děťátko. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • měkká a lehká panenka
  • jemná vanilková vůně
  • pro děti od 24 měsíců
  • hnědé očka a zimní motiv
  • velikost 36 cm
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • ruční praní při maximálně 40°C
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Celková výška36 cm
Balení v kartonu A / NAno
PoznámkaVanilla scent
Barvarůžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné