Panenka Lila Chérie Mon Grand Poupon Corolle 42 cm se zvuky 5 funkcemi a modrýma mrkacíma očima od 24 měsíců

Popis produktu

Výjimečná panenka Lila Chérie Mon Grand Poupon z dílny francouzské značky Corolle si získá srdce vašeho děťátka od prvního okamžiku. Jako jediný e-shop na trhu do náruče vašeho děťátka vložíme krásnou panenku se zvuky a 5 funkcemi, které promění každou hru s panenkou na jedinečný zážitek. Krásná modrooká panenka Lila Chérie pro děti od 24 měsíců dokáže díky svým interaktivním funkcím reagovat na péči děťátka a jeho doteky, takže hra s ní bude připomínat péči o skutečné miminko. Panenka s dokonale propracovanými detaily a asymetrickou tvářičkou žvatlá, když jí děťátko jednou zmáčkne levou ruku, při dvou stiscích pláče a červená se. Když malá maminka či tatínek přiloží k ústům panenky dudlík nebo láhev, panenka se přisaje a když jí stlačí bříško, panenka se rozpláče. Panenka Lila Chérie v krásném růžovém overalu s čelenkou má dokonce modré mrkací oči, které se během spánku zavírají. Každou hru s touto panenkou umocní i tři doplňky, které děti využijí během péče – bryndák, dudlík a láhev na mléko.

Překrásná panenka Lila Chérie Grand Poupon má velikost 42 cm a do náruče vašeho děťátka padne jako ulitá. Hra s panenkou bude nezapomenutelná nejen díky dokonalé velikosti panenky, ale také díky neuvěřitelně propracovaným detailům, jemné vanilkové vůni a množství doplňků, které vám značka Corolle přináší. Originální panenku Mon Grand Poupon mohou děti nejen díky bohatému příslušenství převlékat, krmit, uspávat či brát na procházky. Panenka Corolle je dokonale přizpůsobena věku dítěte po všech stránkách. Prostřednictvím hry s panenkou Corolle se děti přibližují světu dospělých a poznávají své vlastní emoce, díky jedinečnému designu oblečení si zase rozvíjejí fantazii. Prvotřídní materiály příjemné na dotyk i pohlazení přinesou dětem ničím nerušenou hru, během níž si děti procvičují jemnou motoriku, ale i komunikační schopnosti. Panenka Corolle funguje na 3 baterie typu AAA, které nejsou součástí balení. Myjte ji ručně s použitím jemného tekutého mýdla a oblečení perte ručně při maximálně 40 °C.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Tým designérů panenkám Corolle vdechuje život v malém romantickém městečku Langeais ve francouzské oblasti Loire Valley. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Každá panenka Corolle je jedinečná, přesně tak, jako vaše děťátko. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

 • měkká a lehká panenka
 • se zvuky a 5 funkcemi
 • 3 doplňky
 • modré oči
 • jemná vanilková vůně
 • pro děti od 24 měsíců
 • velikost 42 cm
 • detaily přizpůsobené věku dětí
 • ruční praní při maximálně 40 °C
 • nádherný francouzský design
 • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška42 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 not included / Vanilla scent
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.