Panenka Les Tutus de Doudou Jolijou 23 cm v růžových šatech z jemného textilu 3 různé druhy od 4 let

Popis produktu

Každá panenka Jolijou je hrdinka, přesně jako její hrdá malá majitelka. Textilní panenka Les Tutus de Doudou pocházející z francouzské rodiny panenek Jolijou už na první pohled okouzlí každé dítě. Stylová panenka Jolijou je nejlepší kamarádka každé slečny, se kterou bude trávit každou volnou minutu. Každá panenka Les Tutus de Doudou má oblečené rozkošné růžové šaty a nechybí jí ani veselý účes. Panenka Les Pipelettes je vysoká 23 cm a je vyrobena z jemného textilu, který je hebký k citlivé dětské pokožce. V nabídce máme různé druhy panenek. Uvedená cena je za jednu panenku, při objednávce uveďte do poznámky, o kterou máte zájem.

Okouzlující panenka Les Tutus de Doudou od Jolijou je vhodná pro děti od 4 do 8 let a už od prvního momentu se stane nejlepší přítelkyní každého děťátka. K textilní panence Jolijou se mohou děti kdykoli přitulit a budou s ní prožívat nádherné zážitky během celého dětství. Stylová panenka Les Tutus de Doudou Jolijou vnese do života vašeho děťátka radost, lásku, ale také tanec a hudbu. Každá panenka Jolijou totiž žije ve své vlastní bublince naplněné fantazií, kam vtáhne i vaše děti. Textilní panenka pro miminka je uložena v krásném dárkovém boxu, což z ní činí dokonalý narozeninový dárek.

Nová francouzská značka Jolijou přináší na trh roztomilé a stylové panenky, díky kterým si vaše děti budou užívat každou vteřinu dětství opravdu naplno. Posláním značky Jolijou je vytvořit, uchovat a ochránit křehkou bublinu zvanou dětství, která dívky i chlapce udrží daleko od shonu a stresu každodenního života dospělých. Každá panenka Jolijou vnese do života děťátka radost, bezstarostnost a naplnění. Díky hračkám francouzské značky Jolijou bude život vašich dětí sladký, hravý a plný fantazie.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 4 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu23 cm
Celková výška23 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.